Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mi lehet vele a gond? 16...

Mi lehet vele a gond? 16 hónapos fiam még mindig nem jár voltunk orvosnál de azt mondták semmi baja, Mászik, feláll, pakol rámol és be nem áll a szája.

Figyelt kérdés
Vélemények és hasonló tapasztalatok érdekelnének.Ha fogom a kézét akkor rohan.Nagyon későre kezdett el mászni addig csak kúszott(13hónaposan kezdett mászni)lehet azért nem jár még?
2010. szept. 4. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Nyugi!

Barátnőm kislánya 18 hónaposan indult el,neki sincs semmi baja.11 hónaposan kezdett el kúszni,8 hónaposan fordult meg elsőzör.Minden oké veletek is.Majd csinálja ha elég bátor vagy érett lesz hozzá.

2010. szept. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ.Ezek szerint már bármikor megindulhat?Ha fogom a kezét és megyünk akkor hamar elfárad és leül igaz is hogy jó husi baba sokszor már erősebb a 3 éves nagylányomnál is.De egyedül járni mégsem akar még.
2010. szept. 4. 14:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Valamiért tart az egyedül járástól. Nincs meg a teljes biztonság. A fiam 16 hós mult, mire elindult egyedül. Addig fogta a kisujjam:) a doki mondta, hogy csak az egyik kezèt fogjuk, ne mindkettőt, ez fontos, fog ő járni, és igy lett. De gyakoroltunk sokat:) minden okés lesz, ne aggódj! 23 hós már a fiam
2010. szept. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ma már két gyerekes anyuka vagyok. 1éves koromig semmit nem csináltam csak ettem és aludtam. Már mindenki megvolt ilyedve hordtak orvostol orvosig. Abban az idöben nem is volt ilyen fejlet az orvostudomány. Egyszer egy doki azt mondta anyunak " nincs ennek a lánynak semmi baj csak lusta"

Igaza volt sportoló lett belölem. Majdnem 2 évessen kezdtem járni.

Ne keseredjetek el minden emberke más, és ezért szép a világ.

2010. szept. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Fiam 10 hósan ült fel, 1 évesen felállt, 18 hósan elindult, 22hós. Azóta vad motoros. Bár csak pár szót mond, azt is egy héten 1x2x. Azt mondják, minden oké.

Semmi gond a tieddel! Az a gáz, hogy aki korán elindul, azt látjuk az utcán sétálni, és azt hisszük, a miénk defektes. Közben lehet, hogy 10X annyian lapítanak a babakocsikban, de azokat észre se vesszük, mert a menésre állt már rá a radar! (-:

2010. szept. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez igy van. Ne aggódjatok. Egyik baba ilyen a másik olyan. Mindegyiknél más a " normális" Ha probléma lenne, azt egyéb más jelekből is észrevennéd.
2010. szept. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2010. szept. 8. 13:59
 8/8 A kérdező kommentje:
Na Végre elindult a fiam.köszi mindenkinek
2010. szept. 29. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!