Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Üvölt! De már nem tudom mit...

Üvölt! De már nem tudom mit tegyek! Orvosnál voltunk semmi gond! De ahogy bele rakom a kiságyba meg olyan szintű sirásba kezd, hogy igen azt kell mondanom üvölt! Egy hete volt hogy vissza szoktattam a kiságyba minden rendben volt, most mi lehet?

Figyelt kérdés
Már én is sirtam vele! Álmos nagyon! 2. napja és éjszaka sem alszik többet mint 2 órákat!
2010. aug. 17. 12:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
mennyi idős? Az enyém is ezt csinálta 5 hónaposan. Már én is vittem dokihoz. Végülis elkezdtem a hozzátáplálást, azóta alszik megint. Éhes volt.
2010. aug. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
orvosnál azért voltnk mert azt gondoltam a foga és hogy ajánljon vmit!De szerinte nem az!
2010. aug. 17. 12:48
 3/29 anonim ***** válasza:
Veled akar lenni, gondolom ha ölben van, vagy melletted altatod semmi gondd! Téged, a közelséged igényli, megeszi neki ha elhagyod beteszed s kiságyba!
2010. aug. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
5 hónapos mulott már rég elkezstük a hozzátáplálást!Az ölemben ellenne!De a 9 kg-ját nem nagyon birom orákat cipelni!félre értés neessék nagyon szeretem a kisfiam csak már nagyon kivagyok!sirni hagyni nem merem!
2010. aug. 17. 12:50
 5/29 anonim ***** válasza:
Megeszi= megrázó
2010. aug. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

ez a bolond időjárás.

5. napja nem bírok az amúgy is nagyon nyűgös, nyugtalan természetű Kislányommal.

Olyan visításokat lerendez, hogy az Apjával kétségbeesve nézünk egymásra.

5 hós kislány anyukája

2010. aug. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Most bementem megvigasztaltam,visszaraktam most alszik a kiságyba!de éjjel mi lesz!nagyon félek!
2010. aug. 17. 12:51
 8/29 anonim ***** válasza:
50%
Akkor vedd ki a kiságyból és tedd magad mellé. Rád van szüksége. Nincs ezzel gond.
2010. aug. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
eddig miért volt jó neki egyedül,tegnap este pl.mellém vettem ráraktam cicire és az sem volt jó!
2010. aug. 17. 12:53
 10/29 anonim ***** válasza:
71%
Enyém 1,5 éves, 16 kiló, és rengeteget van ölben! Én felveszem ha sír, mellettem alszik. Nálunk a családban 2 gyereknek is lett köldöksérve a sok sírástól, úgyhogy inkább cipelem. Ha tud majd ülni mászni könnyebb lesz, mert lekötik majd a játékok, a lakás felfedezése stb. És ell lesz a játékaival szekrény pakolással, lépcső mászással ... Addig meg kitartás, szeret nagyon te vagy a mindene veled akarclenniimfig!
2010. aug. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!