Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 3 éves gyerek át tudja venni...

3 éves gyerek át tudja venni a feszültséget?

Figyelt kérdés
Ha az anyuka ki van bukva, mert apuka otthagyta őket. Idegroncs anya = feszült gyerek?
2022. jan. 18. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Kisebb gyerek is megérzi a feszültséget, feszült lehet tőle.
2022. jan. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a csecsemő is.
2022. jan. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. jan. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy újszülött is reagál az anya hangulatára, igen erösen hat rájuk is, nagyobb gyereknél meg még inkább.
2022. jan. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Már az anyaméhben is. "Kint" meg pláne.
2022. jan. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
persze
2022. jan. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a fenébe ne? Már pocakban is egészen máshogy mozogtak, ha nekem volt valami bajom.
2022. jan. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ajjaj, de még mennyire!
2022. jan. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a felnőtt is átveszi. Munkahelyen 2 kisebb csapatot vezetek, egész nap velül vagyok

nem távolról osztom az észt. Ha stresszesek én is az leszek, ha kapkodnak én is elkezdek kapkodni. Nem is kell kimondaniuk, saját magamon mérem a csapat hangulatát is sokszor. Én erre érzékeny vagyok, felnőtt korra sokaknak tompul, de a kisgyerekeknek tökéletesen működnek a szenzorok, csak nem tudják megfogalmazni. Nekem pl egész nap észnél kell lenni és tudatosan végiggondolni, hogy mik az én érzelmeim és mik a csapatom érzelmei ahhoz, hogy valóban segítség legyek és ne bepánikoljak velük együtt. A kisgyerek ezt az utóbbi részt nem tudja, hanem elkezd sírni, stresszelni anyával együtt.

2022. jan. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. 4 éves gyerekem viselkedése teljesen megváltozott az oviban amikor vakbélmûtét miatt 3 napot kórházban töltöttem, pedig sokat beszélgettem vele, tudta, hogy mi történik, mikor találkozunk. Elsô 2 nap apuka elfelejtett szólni az oviban, harmadik reggel mondták hogy akartak már szólni, hogy valami felzaklatta a gyereket de nem beszél róla. Mikor hazamentem utána ez ahogy jött meg is szünt.
2022. jan. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!