Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Szerintetek ezzel bele szolok...

Szerintetek ezzel bele szolok a gyermeknevelésbe?

Figyelt kérdés
Párom tesója összejött egy lánnyal akinek egy 2 éves kisfia van. Náluk a nap úgy kezdődik, hogy reggelire a kisfiú ha éhes chipset és csokit szokott kapni. Ha van édesség a hűtőbe, a gyerek éhes megy kiveszi és az anyja már bontja is kifele. A gyerek nevelést nem kap. Az anyuka jelenlétében nem bír viselkedni. Amikor nálunk van, ( nálunk jócskán van nasi, édesség) mindig próbál venni belőle, ha nem bontom ki akkor dobálja. Karácsonykor is ez volt . Felbontogatta a csokikat, édességet amit bírt és beleharapott itt ott letette. Megelégeltem és az anyja előtt elvettem tőle és megmondtam ha éhes vagy akkor üljön le s veszek elő reggelit, persze az nem kellett neki csak az édességet nyamogná össze. Megelégeltem nálunk az van amit Én mondok, ha nem tetszik ellehet menni. A gyerek nem bír itt viselkedni, már volt hogy kicsúszott a számón hogy nem nem csináltok vele valamit akkor Én fogok. Egyszerűen dühítő, már lecsökkent a látogatások száma, ezen felül már a gyereket nem próbálják rám sózni. Szerintetek mi az a határ amíg elmehetek? Mondjam el az anyukának hogy ez nem normális akkor jöjjenek ha fegyelmezi a gyereket és foglalkozik is vele? Párom szülei sem nézik már jó szemmel a kiscsalád jelenlétét
2022. febr. 7. 14:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nálad vannak vendégségben, akkor a te szabályaid élnek, amíg nem valami fontos kérdésben próbálsz drasztikusan más értéket képviselni. A nasi, a dobálózás, esetleg rombolási hajlam simán olyan, hogy ne engedd a te házadban. A gyerekeknek is meg kell tanulni, hogy nem mindenhol van otthon...
2022. febr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Csak számomra kellemetlen, hogy az anyja rászól és nekem kell miközben ott ül mellette.. És persze semmi hatása, néha tényleg megfordúl a fejembe hogy ha nem lenne itt az anyja akkora maflást kapna, hogy egyből tudná merről hány méter.
2022. febr. 7. 14:36
 3/20 A kérdező kommentje:
bocsi az anyja nem szol rá és nekem kell
2022. febr. 7. 14:37
 4/20 A kérdező kommentje:
Alapvetően nekünk kellett elmagyarázni azt is a gyereknek, hogy ha feljönnek a saras időben vagy egyébként akkor leveszi a cipőt és utána be a házba. Az anyjának ez sem adott rá okot hogy szóljon neki mikor a gyerek végig trappolt a házba
2022. febr. 7. 14:38
 5/20 anonim ***** válasza:
70%

Az anyjának ÉS az apjának járhatna csak az a maflás, nem az ártatlan gyereknek.

Felfogtad te, hogy csak 2 éves?

2022. febr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy normálisan nevelt 2 évesnek is kell szólni a cipőlevételnél, sőt a 2, de még a 3 évesek többsége se veszi le egyedül a cipőjét
2022. febr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Igen felfogtam de ha nem viselkedtem én is igen is kikaptam, és többször eszembe sem jutott megtenni újra azt amiért kikaptam.
2022. febr. 7. 14:41
 8/20 A kérdező kommentje:
Cipő fel és levételnél az anyja trehányságát akartam leírni. Azért is írtam, hogy nekünk kell elmagyarázni neki, mert ha az anyján múlik akkor a szaros lábával az ágyba is ugrálhatna
2022. febr. 7. 14:42
 9/20 anonim ***** válasza:
22%
Az ilyen gyereket el kéne venni az anyjától. Gyakorlatilag megöli a gyereket.
2022. febr. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
nevelni az anyja helyett nem nevelheted, a megoldas az hogy vagy a gyerek lenkul jonned hozzad vagy sehogyse. ez van, nem vagy koteles elviselni a toketlen szuloseguk eredmenyet
2022. febr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!