Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit lehet tenni hiszti ellen?

Mit lehet tenni hiszti ellen?

Figyelt kérdés

Kérlek csak akkor írj ha tanácsal tudsz ellátni, mert arra van szükségem.

27 hónapos a kislányom és kb. 1 hónapja kezdte a hisztijét nagyon durván előadni. Igazából nem jövök rá hogy miért csinálja hiszen kategorikusan amit egyszer nem válasznak ítélek azt később sem változtattom meg. De az ideg összeroppanás szélén állok, nem tudom mit kénne tennem de azt tisztán látom hogy ez így nem mehet tovább.

Fel emelem a hangom, néha rácsapok a popsijára de ez a ritkábbik eset, de sajnos már elő fordult ,sarokba állítom De semmi sem használ, mert a következő pillanatban mihelyst úgy gondolja kezdi előlről sír,bocsánatot kér és már folytatja amit előtte 1 perce hagytunk abba mert leszídtam h nem lehet.

Kérlek tapasztalt anyukák akik már szembesültek ilyennel, mit tegyek tanácstalan vagyok, de ez a helyzet tarthatatlan sem neki sem nekem nem jó.

Várom válaszokat

köszönöm szépen


2010. szept. 14. 12:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ekkora gyereknek pszichológus és elbeszélgetés? Neked van gyereked?? Az enyém is 2,5 éves. Szigorú vagyok, következetes, alapban nagyon aranyos a kisfiam. De roppant hisztiket tud levágni az utóbbi időben. A férjemmel azt csináljuk ilyenkor hogy bevisszük az ágyába, oda lefektetjük, és csak akkor jöhet ki ha abbahagyta. Ha újra kezdni akkor ismét vissza és így tovább. Egy idő után csendben jön ki és összekapja magát.
2010. szept. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm mindenkinek a nagyon is hasznos tanácsokat már az első válaszadó óta próbálkozom, több kevesebb sikerrel. De nem adom fel, nekem is alapjáraton egy tüneményes kis hercegnőm van, csak próbálja a szárnyait nyitogatni , én meg teljesen tanácstalan voltam, ezért kérdeztelek titeket, hozzá teszem nagyon helyesen. Nekem van egy 19 éves nagy fiam is de az nem próbálkozott ilyesmivel, és ezért voltam teljesen tanácstalan h miként lehet még csirájában el folytani a hisztit, mert nagyon zavaró főleg mikor sorozatban adja elő 1 nap . De most csendesedni látszik a dolog azt nem mondom h mindjárt minden tökéletes de sokkal nyugodtabban telnek a napjaink.

Köszi nektek még1x

2010. szept. 19. 23:50
 13/13 anonim ***** válasza:

Nézz itt körül. Hasznos tippek,trükkök!


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=80&keres..

2010. szept. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!