Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 2.5 éves bölcsis kislányom...

2.5 éves bölcsis kislányom kezelhetetlen! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Itthon jól elvagyunk, a korral járó életkori sajátosságok, hisztik kezelhetőek.

De a bölcsiben már sokszor panaszkodtak rá, hogy ok nélkül harap, rúg, csapkod, földhöz veri magát, stb.

Félek kárt okoz magában, vagy valamelyik kis társában. Sőt, mostanában a gondozó néniket sem kíméli.

Hozzá teszem nagyon szereti őket, szeret ott lenni.


2010. szept. 14. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Így vívja ki ott a figyelmet? Vagy csak kicsit össze van zavarodva így év elején? Ezekre gondoltam, de gondozó néniknek mindenre szokott lenni receptjük, ezért kicsit riasztó, hogy nem tudják kezelni.

Korai fejlesztőben érdeklődtél?

Kitartás! Ha otthon jó gyerek, akkor csak átmeneti probléma lehet.

2010. szept. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretheti a bölcsit, ha ott igy viselkedik, otthon veled meg semmi baja...ez magadnak biztos megnyugtató, hogy nagyon szeret járni bölcsibe, csak épp kezelhetetlen...szegény kisgyerek.
2010. szept. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hogy szeret oda menni a következőkből gondolom, és szerintem ez elég egyértelmű: reggel ha felkelünk, már úgy kezdi: bölcsi, bölcsi és rohan öltözni, hogy menjünk már. Hétvégén ki van akadva hogy nem megyünk, ha elmegyünk a bölcsi előtt hétvégén állandóan be akar menni. Mikor bemegyünk akkor meg rohan átöltözni, és siet be a többiekhez játszani. Sokszor visszarohan puszit adni a gondozónéninek, stb. Szerintem ez nem arra utal hogy nem szeretne ott lenni.
2010. szept. 17. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!