Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Indulatos, dühöngő gyerek...

Indulatos, dühöngő gyerek esetén van valamilyen bevált étrend kiegészítő, ami segíthet?

Figyelt kérdés

Most 3 és fél éves, és éppen irtózatosan hisztis, dühöngő.


Kicsi kora óta következetesen van nevelve, de az alap természete mellett úgy érzem, akár magnézium, akár más téren is lehet hiány.


Mi segíthetne? Van akinek bevált valmi ilyesmi?


Ami nálunk nem: Citromfű tea.



2022. máj. 26. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Mi ilyesmivel nem pròbàlkoztunk, de egy idővel kinőtte a dühöngèst.

Ismerős csalàdnàl glutènmentes ètkezès segített.

2022. máj. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Szerintem kérd ki orvos véleményét ha ennyire kezelhetetlen de magnézium hiány is lehet.
2022. máj. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 babyboom567 ***** válasza:
50%

Aromaterápia.

Nekünk az egész életünket megváltoztatta,nyugodtan írj rám privátban.Simán kiírnám ide is, de reklámnak minősül és törlik.

2022. máj. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

3

Felnőtteknél is működik vagy csak gyerekeknél?

Privát is jöhet üzi.

2022. máj. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%

Minden mesterséges mű cucc,nasik, édesség cukort kerüljétek.

Természetes, minden mentes étkezés, hús fogyasztás is minimálisan.

2022. máj. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
3: írtam privát üzit. Majd légyszíves írj vissza.
2022. máj. 26. 18:40
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Hús fogyasztás minimális? Egy növésben lévő gyereknek?!

Amúgy persze, GAPS-diéta, gyakorlatilag minden Magyarországon kapható élelmiszer tilos. Majd attól helyrejön, ha nem eszik semmit.

2022. máj. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekünk a gyermekorvos vmi homeopátiás cuccot javasolt, de őszintén szólva, mi nem igazán hiszünk az ilyesmiben és nem próbáltuk. De létezik ilyen, ha vki hajlik erre. Meg lehet kérdezni az orvost vagy a gyógyszerészt, mi a neve.
2022. máj. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%

Én nem hiszek ebben. De ha gondolod, akkor vidd el gasztroenterológushoz, hogy van-e ételallergiája. Azt kell mondani, hogy fáj a hasa, különben nem vizsgálják ki. Ételallergiától szoktak nyugtalanok lenni a gyerekek.

Egyéb minden más csak marketing.

Nekem 2 adhd-s gyerekem van, az egyik tej-tojás, a másik tejallergiás. Amúgy nem oldotta meg a diéta sem a problémát, sajnos.

2022. máj. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!