Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tabletta váltásnál kell...

Tabletta váltásnál kell kiegészítő védekezés?

Figyelt kérdés
1,5 éve lesz, hogy elkezdtem szedni a tabit, eddig Diane 35-öt szedtem, viszont júniustól új fajta tabira kell átállni. Ilyenkor hogy van, kell kiegészítő védekezést alkalmazni, amíg nem nyújt védelmet az új tabletta? Vagy itt már nincs ilyen és egyből véd az újfajta tabi?
2021. ápr. 21. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden tabletta betegtájékoztatójában le van írva, hogy más típusú fogamzásgátlóról hogyan kell átállni az újra. Ha úgy csinálod, akkor folyamatos a védelem. Olvasd el az új tabletta tájékoztatóját.
2021. ápr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatból írok, jobb lenne a kiegészítő védekezés. Én úgy váltottam, ahogyan az orvos mondta, mégis terhes lettem 2szer (de ez akkor derült ki mikor elvetéltem). A lyndinette 20-ról váltottam cipromixre, majd azt váltottam yasminellere. Mind3at 1,5 évig szedtem, a terhesség+vetélés az új gyógyszerek kezdetén történt.
2021. ápr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A tabletta csak a terhességtől véd a betegségektől nem. Nem írtad állandó partnered van aki monogán cagy váltogatsz...
2021. ápr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Monogám párkapcsolatban vagyok.
2021. ápr. 21. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!