Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Miért játsza, hogy buta?

Miért játsza, hogy buta?

Figyelt kérdés
Lényegében tudom, hogy azért, mert több figyelmet szeretne tőlünk, de mikor fogja abbahagyni ezt? Egy idő után azért már tényleg bosszantó ez a dolog! Mit modjak neki, hogy megértse, ennek semmi értelme? 6 éves kislány
2010. szept. 19. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy kicsit bővebben is kifejthetnéd. Miben nyilvánul meg, hogy játssza a butát?

És ha tudod, hogy miért csinálja, meg is kapja azt a több figyelmet, amit szeretne?

2010. szept. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem született kis tesó?
2010. szept. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
48%
mert gyakorol hálivudra
2010. szept. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor, amikor megkapja azt a figyelmet, amit így kell kiharcolnia. Persze ettől nem vagy rossz szülő, de vannak érzékeny gyerekek. Az is lehet, hogy neked nincs akkora igényed a közös játékra, mint neki.

Én mindig direkt "nem értettem" semmilyen tananyagot, hogy addig velem legyen anya.

Anyaként már tudom, hogy egyszerűen nem tudott szegény szétszakadni, + nem jöttek neki csípőből azok a dolgok, hogy pl. gyere, kimérjük a lisztet stb..., amitől éreztem volna, hogy fontos vagyok és hogy együtt vagyunk, nem csak egymás mellett.

Légy türelmes, kérlek!

2010. okt. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért csinálja mert ti reagáltok rá, ha csak el kezded magyarázni hogy most butaságot csinál már elérte a célját hisz vele foglalkozol.

Ha épp nem 'tudja' egyedül felhúzzni a zoknit, mond neki hogy épp dolgod van csinálja egyedül, kezdj el mosogatni, port törölni amíg megy a hiszti ne foglalkoz vele.

2010. dec. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!