Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit tegyek, hogy fel vegye a...

Mit tegyek, hogy fel vegye a sapkát?

Figyelt kérdés

Nem tudom rátenni 2 éves. Direkt kötőset vettem. Ordít, de nem hagyja abba. Próbáltam mindent, de a fejéhez ér megőrül. Nem tudom mire vélni, nem volt gond sapival. Még nem beszél, folyton hörög morog, takarót sem viseli meg. Ahogy betakarom felébred.

Látott ember ilyet? Hát hiába mondom el mi miért, mi történik, orvos, fájdalom, nézd a mesében is milyen szép sapijuk van, látod a Bogyónak begyulladt a füle ... Nem érti szerintem, de nem is érdekli, nem figyel, zokogva földön fetreng benne ha kell fél órát is.

Mit tehetnék? Ötlet?


2022. nov. 6. 16:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem most még nem kell sapka. Majd akkor add rá ha 0 fok lesz. És akkor már el is fogja viselni, mert fázni fog.
2022. nov. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%
Ne adj rá sapkát. Nincs is hideg még. Enyém is utálta világ életében ( ahogy én is). Kapucnis pulcsijai és kabátjai voltak. Azt hordta.
2022. nov. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
Kapucnit nem tudja enyém lehúzni.
2022. nov. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
60%
Sapka helyett fülvédő pánt?
2022. nov. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%
Valószínűleg kevésbé fázòs, mint te. Hagyd rá.
2022. nov. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Kapucnit sem viseli el sajnos. Arra gondoltam valami túlérzékenység, mert beszorult a feje szülésnél, teljesen fekete volt a gyerek. Nem érhet a fejéhez semmi
2022. nov. 6. 17:15
 7/23 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem sem kell még sapka.
2022. nov. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
58%
Majd a kérdező eldönti, nem az volt a kérdés,hogy más szerint kell-e.
2022. nov. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
97%

Csak ötletként, hogy amikor jó a hangulat, akkor óvatosan, nagyon lassan szoktasd hozzá.


Először, anélkül, hogy rátennéd, csak rakd rá a fejére, majd rögtön le is veheted. Utána egyre hosszabban, de mindig levéve, mielőtt hiszti lenne belőle.


Hátha hozzászokik. A fülét is érdemes lehet megnézetni, nem lehet, hogy csak érzékeny vagy hasonló?

2022. nov. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem sem kell még sapka. De tavaly amikor nem tűrteeg magán a kisebb lányom vettem neki belebújósat ami egyben sál is. Azt nem bírja levenni
2022. nov. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!