Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit tegyek, hogy fel vegye a...

Mit tegyek, hogy fel vegye a sapkát?

Figyelt kérdés

Nem tudom rátenni 2 éves. Direkt kötőset vettem. Ordít, de nem hagyja abba. Próbáltam mindent, de a fejéhez ér megőrül. Nem tudom mire vélni, nem volt gond sapival. Még nem beszél, folyton hörög morog, takarót sem viseli meg. Ahogy betakarom felébred.

Látott ember ilyet? Hát hiába mondom el mi miért, mi történik, orvos, fájdalom, nézd a mesében is milyen szép sapijuk van, látod a Bogyónak begyulladt a füle ... Nem érti szerintem, de nem is érdekli, nem figyel, zokogva földön fetreng benne ha kell fél órát is.

Mit tehetnék? Ötlet?


2022. nov. 6. 16:16
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Mondóka az megy non stop. Zene a mindene, úgyhogy dalolok én egész nap. Meg furulya, xilofon, ugri-bugri. Tánc!!! Csak ugye többet lennénk kint ha rajta lenne a sapi. Elvittem. Egyre rákapott a boltban. Ne tudjátok meg. Felnőtt sapka 😂 mondom visszük, de nem veszi fel. A játékai közé tettem, naponta többször én is teszek fel. Mostantól felrakom a sajátom ha kimegyünk. Hát kiderül. 😂

Tényleg csak nem akarom hogy begyulladjon neki. Na megnézek egy fejlesztőt kiváncsi vagyok. Köszönöm mindenkinek! Írok ha bejön a sapi, anyu is vett neki egyet mikulásra 😅

2022. nov. 21. 16:08
 22/23 anonim ***** válasza:
62%
Én is útáltam a sapkát és a sálat is. Fülre ráhúzható sapkám nem volt. Sálat sem viseltem. Kesztyűt sem hordtam soha. 13 évesen kaptam az első Alföldi papucsomat 1979-ben. Azóta is télen, nyáron papucsban járok. Az idén voltam 61 éves. Egész eddigi életemben ha 30 napot voltam táppénzen, sokat mondok...
2022. dec. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. Képzeljétek felveszi a sapkát 😂

Kapucnival kezdtük. Levette feltettem, levette feltettem, meguntam mondtam bemegyünk, mert megfázol. Aztán egyszercsak rajt maradt 3.nap a kapucni. Gondoltam jöhet a sapi. Először az alul kötős. Volt kis sírás, de eljátszottuk az időt, megfeletkezett róla. Bejöttünk lekapta. Aztán 1 hét múlva jöhetett a kötő nélküli nagyfiús. Már ha bejövünk is nekem kell levennem róla. Elfelejti, hogy fent van és játszik tovább. Nagyokat sétálunk már este is fürcsi-vacsi előtt. Boldog vagyok, de nem is csak ezért, hanem mert a férjem azt mondta nekem, hogy ügyes vagy, szeretlek! 😂😊

2022. dec. 16. 15:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!