Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 2éves kislányom 4dik hete jár...

Kelemenkelo kérdése:

2éves kislányom 4dik hete jár bőlcsibe. Nem akar szotfogadni a dadusoknak nem akar aludni, csipi rugja a dadusokat, meg magát is . Mit tegyek? Irassam ki?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Nem marathanál bennt a kicsivel 1-1 órát, a háttérből instruáld hogy most azt csináljuk amit a néni mond...
2010. szept. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki semmiképpen ne vedd! Bízz a gondozók, nevelők szakértelmében, ha ott vagy, talán nem is mernek rászólni a gyerekre erélyesebben, márpedig lehet, hogy előbb-utóbb muszáj lesz nekik.
2010. szept. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ha azt
2010. szept. 30. 13:27
 4/5 A kérdező kommentje:
ha azt mondanák hogy ez a modja akkor felőlem rászolhatnak(biztos szarul esne de nem csináklnék ügyet belőle)mert én is látom hogy tényleg kezelhetettlen.itthon nem ilyen .persze hiszti van,volt szerintem lesz is de nem üt nem ver és alszik szépen.reménykedem
2010. szept. 30. 13:29
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
Ismerek olyan kisgyereket, aki 2.5 évesen ment oviba.Minden nap sírt, nem akart menni, mindig beteg volt.Végül az anyja kivette.Most szeptemberben másik csoportba került, elmúlt három éves, mintha kicserélték volna, imádja az ovit, még csak nem is náthás.Nem lehet, hogy a gyermekednek, a gondozókkal van baja, nem lehet, hogy még kicsi arra, hogy elszakítsák Tőled?Én nagyon elgondolkodnék azon, hogy magát is bántja.Szerintem ez eléggé komoly dolog.Szerintem, ha nem létfontosságú a bölcsi, akkor még ne járjon.Úgy gondolom, hogy a gyerekek nagy része három évesen érik meg arra, hogy vágyjon gyerektársaságra.Mért kéne fenyíteni egy ilyen picike gyereket, mikor egyértelmű, hogy nagyon szenved, Ő még nem tudja megmondani, hogy mi baja.
2010. okt. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!