Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Ilyen hisztis egy 3 éves...

Ilyen hisztis egy 3 éves kisgyerek? Ez normális?

Figyelt kérdés
2,5 éves kislányunk megállás nélkül üvölt. Szinte semmi nem jó neki. Pedig kialudta magát. Most van túl szegényke egy megfázáson, nagyon megviselte, mert gyakran legszebb álmából köhögte fel magát. Teljesen normális, hogy most az ég világon semmi nem jó neki? Már majdnem elalszik, aztán elkezd valamivel baszakodni, amin felghúzza magát. Hol az apját hiányolja, hol engem, de akkor sem jó, ha ott vagyunk. Lehetetlen kezelni. Hello dackorszak van?
2022. dec. 28. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
98%

Igen, ez a dackorszak.

2 gyereknél sem egyforma. Van, akinél brutális a helyzet és van, akinél szinte semmilyen probléma nincs.

Szóval nem kell aggódni! El fog múlni ez is, csak addig éljétek túl! 🤣

2022. dec. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
igen. a dackorszak ilyen. Ez teljesen normális
2022. dec. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
A 3 ismét egy olyan, aki gyereket, bocsánat "kölyköt" csak fantasztikus filmen látott még. 🤡
2022. dec. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3-mas: minden gyerek hisztis, minden gyerek átmegy a dackorszakon, ez normális dolog, a fejlődéshez tartozik. Csak vannak érzékenyebb, illetve akaratosabb gyerekek, akiknél durvábban jön elő. Aki nem ért ehhez, nincs gyereke, az miért okoskodik?

Kérdező: főleg fáradtság, betegség miatt erősödni szokott a hiszti, olyankor nyugtalanabbak és nehezen tudják kifejezni magukat, elmondani mi a bajuk, sőt még sokszor ők sem tudják.

2022. dec. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek, tüneményesek vagytok:))
2022. dec. 28. 14:12
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Akár én is írhattam volna a kérdést. Lányom 3 lesz, most volt megfázva, még mindig kicsit folyik az orra.


Egész nap rajtam lóg, üvöltve szalad utánam, ha elmegyek a vécére. Mindenhol az ölembe ül. Ha akar valamit,azt rögtön kiabálva mondja (ilyenkor mindig mondom neki hogy szépen kell kérni, és akkor lenyugszik kicsit és kéri szépen).

Kér almalevet, aztán nem kell neki, mert pohárban van és nem üvegben....... Ilyeneken olyan sírásokat le tud rendezni, hogy még könnyei is vannak. Én próbálok türelmes lenni vele, mert tudom, hogy nem tudja még az érzéseit kezelni, de elég nehéz, főleg azért, mert kb az apját sem tudja elviselni, egész nap rajtam lóg, nem nagyon tudok "kikapcsolódni", na de majd most tolok két órán keresztül TikTokot oszt jólvan 🤣🤣🤣

2022. dec. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 Igen....., ez nagyon, de nagyon ismerős:))) Köszi Neked is!
2022. dec. 28. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!