Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 19 éves fiamat ma délután...

19 éves fiamat ma délután rajtakaptam amint az egyik barátjával csókolózott. Azóta nem beszéltünk, én nem merem szóbahozni a témát, ő meg kerül engem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Biztos hogy meleg? Beszéljek vele erről, hogy ez nem helyes? Teljesen kétségbe vagyok esve, ha a férjem megtudja kitagadja a fiunkat. Nem tudom mit tegyek.
2009. jún. 6. 22:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Helyes? Hmm... Hát ha valóban meleg akkor semmit nem tudsz tenni azonkívül h megérted, mert a homoszexuális beállítódás genetikailag kódolt mint tudjuk. Ha divatból teszi, akkor viszont érdemes vele beszélni de akkor is nagyon sok tapintatra és toleranciára van szükség. Gyerekkorában nem voltak erre utaló jelek?
2009. jún. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Biztositsd arrol, hogy o akkor is a fiad, ha meleg. Ezt nem o valasztotta, genetikailag van belekodolva a hajlam. A ferjeddel szemben pedig maximalisan allj a fiad melle. En ezt tennem, es az edesanyam ezt tette az ocsemmel, aminek koszonhetoen nagyon buszke vagyok ra.
2009. jún. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

Mi az, hogy nem tudod, hogy mit tegyél??? Az anyja vagy! Ne dugd homokba a fejed, nem kell prédikálni sem, hogy ez nem helyes! Csak higgadtan, egyenlő félként kezelve a gyerekedet ülj le vele kettesben! és kérdezd ki mit érez, mióta tart ez, miként gondolkodik a témában. Én legalább is ezt tenném. Sok sikert!

2009. jún. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a válaszokat. Azt hiszem erőt veszek magamon, és holnap beszélek vele, csak ez a helyzet nekem is kellemetlen. Én ugyanúgy fogom imádni, de a férjem egyszerűen nem bírja elviselni a melegeket.

Nem volt ilyen jel gyerekkorában, viszont ezzel a fiúval már 5-6 éve nagyon jóban vannak, volt hogy itt is aludt (elvileg a vendégszobában, de ki tudja). Sejthettem volna, lehet hogy már nagyon régóta tart, és én voltam a vak.

2009. jún. 6. 23:06
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nehéz neked is, de gondolj bele kicsit a fiad helyzetébe: ha tényleg meleg, akkor már évek óta titkolnia kellett, és biztosan ő is pontosan tudja, hogy az apja hogy áll a dologhoz, ez padig nagyon nagy lelki teher lehet számára.

Ha tényleg a fiúkat szereti, akkor is ugyanaz a gyermek lesz, aki eddig. Erről nem ő tehet, ez tényleg csupán genetika.

A férjednek pedig egy dolgot kell megértenie: nem a "melegeket" kell szeretnie, csupán a fiatokat. Ahogy eddig tette.

A beszélgetésen mindenképpen túl kell esnetek, és hidd el, nem lesz ez olyan kellemetlen, ha megértő fülekre talál a mondanivaló.


Egyébként az is kiderülhet, hogy egyszerű kíváncsiságból tették. De ez úgyis kederül beszélgetésetekből.

2009. jún. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
3. vagyok. Ha túlestetek rajta, akkor írjál légyszíves, hogyan alakult, férjed hogyan reagált.
2009. jún. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma délelőtt megejtettük a beszélgetést a fiammal. A férjemnek még nem mondtuk el, ezt a fiam könyörögve kérte, hogy egyelőre az apja ne tudjon róla. Szóval a fiam és a barátja már 2 éve együtt vannak, azt mondta nagyon szeretik egymást. Tehát nem csak a kíváncsiság hajtotta. Igazából gyaníthattam volna, 3 éve nincs barátnője (előtet is csak egy 2 hetes kapcsolata volt egy osztálytársával). Teljesen normálisan zajlott a beszélgetés, azt hiszem maximálisan kinyílt nekem. Nem tudom még, hogy a férejem hogyan fog reagálni, de tiszteletben tartom a fiam kérését, és nem mondom el neki, majd ha ő úgy érzi hogy itt az ideje, akkor együtt elé állunk, és én ki fogok mellett állni a végsőkig. Köszönöm mindekinek a válaszokat és a bíztatást!
2009. jún. 7. 17:58
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jol cselekszel, a fiad buszke lehet rad! Minden tiszteletem a tied.
2009. jún. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%
Erőt és kitartást kivánok :)
2009. jún. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem ilyen egy IGAZI ANYA! Gratulálok NEKED!!! Erőt és kitartást! Minden jót! :)
2009. jún. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!