Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Aki nem bírja idegileg a...

Aki nem bírja idegileg a gyerekvállalást, az mit szed?

Figyelt kérdés
Amúgy nem a gyerek a problémás, velem van a gond, egyszerűen rosszul mértem fel az idegi kapacitásomat, mielőtt belevágtam.
2023. ápr. 8. 22:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Nyugtató, első körben gyógynövényes, aztán lehet rendes is, de azt fel kell iratni.
2023. ápr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Honnan tudod, hogy nem a gyerek problémás? Sajnos rengeteg problémás/mentálisan sérült, nehezen kezelhető gyerek van. Mennyi idős?
2023. ápr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Lehet ő is problémás, de nem akarom rákenni, olyanok is idegesítenek, amik alap dolgok egy gyereknél. Csak tisztaságra és nyugalomra vágynék. Sajnálom, hogy nem rendeztem magamban a dolgokat, mielőtt belefogtam volna ebbe az egészbe.
2023. ápr. 8. 22:47
 4/15 A kérdező kommentje:
2,5 éves
2023. ápr. 8. 22:48
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Akkor ez a kérdés még jópár évig kísérteni fog. Meg csak most jön a java.


De van jó hír is... Elmulik.

2023. ápr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

Intézményesítsd a gyereket, ha van rá lehetőséged. Gondolom, te vagy az anyja, és napi 24 órán keresztül vele vagy. Az azért leszívja az ágyat hosszútávon.

Talán ha napi pár órát nem vele töltenél, sokkal könnyebb lenne.

2023. ápr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez minden szülő fejében megfogalmazódik egy kimerült, dackorszakos időszakban. Ha ez megnyugtat.

Így több év távlatából tudom, hogy elmúlik, és jól leszel majd, lesz rend és csönd.

2023. ápr. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
3 eves katasztrofa. Egesz nap visit ordit hisztizik vagy feltekenykedik a tesora. Hiaba ovis. 4 nap utan 2 het tp. Az is felorol mindenkit. Bent rendben viselkedik. En nem tudom mit szedjek. Neha 3 x is sirogorcsom van tole, a ferjem uvolt, neha kibukik hogy vagy elkoltozik v ongyilkos lesz de nem hallgatja az egesz napos cirkuszt. Minden hetvegenk oda. Az osszes. Az unnepnap is. A gyerek elviselhetetlen. Az ovodaban meg peldas,max neha leveti a szandalt,mindenki szereti. Itthon meg bunrossz vagy reggeltol estig visit dacol es ellenkezik. En mar volt h karmoltam az arcom es bogtem,vagy kifutottam a hazbol. Nem tudom ezt meddig lehet birni.
2023. ápr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%

Nezd azt milyen édes. Biztos nagyon cukorfalat a tiéd is.

A nyiff nyaff elmúlik, néha szóljon rá az apja is, nálunk az is fontos.

Nem értem miért de apara egyből hallgat.

Pedig én sokkal szigorúbb vagyok vele, es következetes, mégis apa rászól akkor vége.

Igaz csak 2 éves, de már most kell nevelni 😊.

Elmúlik es meglátod milyen jó hogy van.

2023. ápr. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%

Utolso,koszi. Amugy tenyleg olyan aranyos tud lenni, es csak nekem nyavog,cirkuszol,mamaknak,ovonoknek nem.

4 eve nem voltam nyaralni,kikapcsolodni, nincs mibol toltekezni, vagy betegek vagyunk, ha nem,akkor munkahely,hetvegen meg oli egymast a 2 gyerek.

2023. ápr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!