Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Miért dugdos el dolgokat a...

Miért dugdos el dolgokat a kilencéves kisfiam?

Figyelt kérdés
Már volt olyan hogy az autókulscot tette el és nem tudta megmondani hova tette, (csak a takarítás után találtam meg) most meg két harisnyámat dugta el és fogalmam sincs hova. Veletek is előfordult ilyen hogy mindent elpakol és utána nem tudom azt hova lett?
2010. okt. 11. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle...
2010. okt. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem egyszer a karikagyűrűmet dugta el és majd egy hétbe tellett mire megtaláltam, vegyetek ilyen kincsessziget játokot és azokat dugja el, ne pedig a ruháidat!
2010. okt. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Lehet, hogy csak idegesíteni akar ezzel, és kiprovokálni hogy kikapjon.
2010. okt. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
73%
Verted már el a fenekét?
2010. okt. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én még gyerek vagyok,de én ilyet akkor csinálnék,ha a szüleim nem foglalkoznának velem.
2010. okt. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is még gyreek vagyok,ilyet én is csináltam,csak értékesebb dolgokkal.Körülbelül én is 8-10 éves korom között csináltam ilyet.Én ilyenkor vagy kémeset játszottam,vagy csak egyszerűen megtetszett az a tárgy amit megláttam,és meg akartam tartani.(Továbbá a fényes,csillogó,nyúlós anyagokat angyon szerettem)¸¸Harisnya-mániám˝ nekem talán egyszer volt,akkor mindenféle kicsi dolgot tettem vele,és amikor nem figyeltek rám ,súlylökésest,meg ilyeneket csináltam vele...


(13/L)

2010. okt. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy ne találd meg!
2010. okt. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!