Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Másnak is rossz alvó a gyerek?...

Másnak is rossz alvó a gyerek? 4 éves lesz de még mindig minimum 1 óra amire elalszik délután, este is. Soha nem volt könnyű elaltatni. Reggel minden nap 5-6 körül felkel. Este is soká alszik el.

Figyelt kérdés
Minden nap megyünk játszótérre. Majdnem minden nap éjjel is minimum 1x felkel. A testvére jó alvó. Ő szinte soha nem kel fel ilyen korán, este is hamar elalszik. Ha nem alszik délután akkor meg nagyon nyűgös. Ráadásul benne van a dackorszakban, nagyon nehéz vele. Mit lehetne tenni? Köszi
2023. szept. 29. 15:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
# 10. Én nem pontozlak le, mert szerintem teljesen igazad van.
febr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ilyen volt. Iskolás korig.

Azóta perceken belül elalszik este.

Oviban a pihenés sokat számított, ő nagycsoportban is nehezen, de elaludt ebéd után, este pedig még nehezebben, 1 órát is bent ültem nála. Évekig.


Ritkán alszik reggel 6-ig, ez viszont azóta sem változott.

febr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!