Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » F70-es kóddal milyen kilátásai...

F70-es kóddal milyen kilátásaink lehetnek?

Figyelt kérdés

Mind iskola, mind fejleszthetőség szemponjtából.


Személyes tapasztalatok érdekelnek érintettektől. És hogy változott-e a kód másra, levehetik-e, vagy bármi.


(Kérek mindenkit, ne linkelgessetek, ne másolgassatok ide semmit, nem az érdekel, sem az, hogy akinek köze nincs a témához, mi a véleménye.)



2023. nov. 6. 17:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
35%
8-as! 7-es vagyok. Van egy tapasztalatod és nekem van egy tapasztalatom. Ezen az oldalon ezeket osztjuk meg. Ha szakember kell akkor ahhoz kell menni, nem gyk-n kérdezni. Én egyébként nem szólom le a te véleményed, nem tudom te milyen jogon teszed ezt, de elég gáz.
2023. nov. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Már hogyne számítana a kommunikációs készség az IQ-tesztnél! Láttátok, hogy kisgyermeknél hogy vesznek fel IQ-tesztet? Nem papír-ceruza, aztán karikázd be, hanem kérdezgetik.

A fiam figyelemzavaros-beszédfogyatékos.

5 évesen úgy vették fel az IQ-tesztet, hogy felolvasta neki a nő a kérdést. A fiam visszakérdezett, hogy elnézést, nem értettem a kérdést, megismételnéd. Az volt a válasz, hogy nem lehet megismételni. Erre a gyerek feladta, és minden válasza az volt, nem tudom, nem tudom. A nő meg sem próbálta noszogatni, hogy na de gondold már végig. Így lett neki 88.

Normál integrált iskolába jár, matek 5. Most 7. osztályos.

2023. nov. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
55%
12 Nekünk egyáltalán nem így volt az iq teszt, írásban volt, letették elé, megcsinálta, szintén beszedfogyatekos.
2023. nov. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13, 5 évesen?
2023. nov. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nekünk papíron volt. Különféle feladatok, amiket felolvastak neki, és meg kellett csinálni időre.
2023. nov. 7. 21:34
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az, hogy felolvasták neki. Persze, hogy papíron volt, de a pszichológus ikszelgette, mert a gyerek 5 évesen még nem tudott írni-olvasni.
2023. nov. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!