Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Rossz alvó babàk anyukái....

Rossz alvó babàk anyukái. Nektek mikortól javult a helyzet? Mik a kilátásaink?

Figyelt kérdés

7 hónapos babám nappal 30-40 perceket alszik 4 alkalommal.

Éjjel meg mindig ébred kb 4x. Van,hogy többször


2018. dec. 14. 09:53
 1/10 anonim ***** válasza:

2 évesen, onnantól csak átlagba 1-2x kelt, kivéve ha beteg volt.

Most lassan 3 éves, csak 1x kel fel hajnalba mikor átjön hozzánk tovább aludni reggelig pedig jön 2 foga egyszerre.

Babakorában katasztrófa volt, volt hogy 10 x is kelt éjszaka hosszú hónapokon keresztül, először hasfájás,majd fogzás,majd étellargia..

Nagyon rossz alvó baba volt.

2018. dec. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1 éves múlt a fiam de még nem aludtunk át 1 éjszakát. Hasfájás, mozgásfejlődés, fogzás. Egyszer úgyis vége lesz...
2018. dec. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindenki azt mondta az ismerősök közül, ha elkezd járni a babánk meg csak napi egyet alszik jobb lesz a helyzet.14 hós most.9 és fél hósan elindult ,de az alvása továbbra is pocsék pedig már csak egyszer alszik 40 percet napközben.Éjjel 1 éves koráig 10-en párszor kelt, egy év körül változott most már csak 5-6x nagyon ritkán viszont már előfordul, hogy 3x ébred csak(heti 1x kb) én bízom abban ,hogy egyre gyakrabban fog ez a 3 ébredés előfordulni és talán ahogy az első írta 2 éves korára megtanulja végigaludni az éjszakát.Kitartás.Nem egyformák a gyerekek, lehet a tiéd tényleg hamarabb válik jó alvó babává mint a miénk:)
2018. dec. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8 honapos a lanyom. Ejszaka 5-15 alkalommal edred. Nagyon rossz alvo. Napkozbe se alszik csak 2-3x fel orakat. Neha becsuszik 1-2ora napkozbe akkor mar tancot jarok oromomben. 3 hos kora ota lett ennyire rossz alvo. En is varom h valamelyest javuljon a helyzetunk...
2018. dec. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam most lesz 10 hónapos de még nem alussza át az éjszakát. Lerakom 9kor aludni, felkel 1óra múlva. Aztán megint ordít. Még ő sem aludta át egyszer sem az éjszakát.

Van, hogy hajnali 4kor felkel játszadozni.

2018. dec. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Úgy látom nem vagyok egyedül és a kilátásaink sem túl jók. Kitartás mindenkinek akkor meg egy időre
2018. dec. 14. 11:31
 7/10 anonim ***** válasza:

18 hós a fiam, mostanában jobb a helyzet.

Délben alszik 3 órát, mondjuk ez azzal jár, hogy 10 előtt nem tudom este letenni.

Éjjel még mindig ébred 3-5 alkalommal, de csak cumi vissza és alszik tovább, reggel fél 7kor kel.

Még egy éjjelt sem aludtunk végig.Baromi fátasztó.

Én gyakran alszom vele délben, így nem olyan vészes.

Gyakran sajnálom az időt alvásra, mert sok mindent el tudnék végezni míg alszik, de már nem érdekel.Csinálom amikor tudom.

2018. dec. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Amikot abbahagytuk a szopit 12 hosan. Addig ezerszer kelt. 2-3 nap alatt teljesen atallt, azota atalussza az ejszakat este 9-tol reggel 8-ig. Most 21 hos.
2018. dec. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
13 honaposan lett jobb, ami 20 honapos koraig tartott. Most 33 honapos... 6-8 ebredes az atlag, elotte mar ataludta az ejszakat, vagy nagyon max 1-2x ebredt. Aztan jott ujra a futesszezon... Beteg lett, meg valoszinuleg poratkara allergias, nagyok az orrmandulai, ki fogjak venni. Orrcseppel jobban aludt. Antihisztamint kap, most azota javult a helyzet, ez is arra utal, hogy allergia (is) van a hatterben. En elhittem sokaig, hogy normalis a sok ebredes, mar mashogy latom. Erdemes megfigyelni, hogy nem horkol-e, nincs-e refluxa, a szajan vagy az orran veszi a levegot, legzeskimaradas elofordul-e. Nelem csak nemreg allt ossze a kep.
2018. dec. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2018. dec. 15. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!