Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mennyire normalis ez egy...

Mennyire normalis ez egy masfel éves gyereknél?

Figyelt kérdés

A fiam 19 hónapos, és egyre nehezebb vele. Mostanaban semmi nem jó neki es gyakran akar feljönni az ölembe, aztan meg az se jó, le akar menni. Egész nap nyavalyog, mutogat mindenre és fogalmam sincs.mit akar tehetetlen vagyok vele kapcsolatban. Ha valakivel le merek allni beszelgetni, dünnyögő hangot ad ki mintha zavarná hogy mással csevegek, aztan abbahagyja miutan abbahagytam a beszelgetest de aztan mindig van vmi új ok hogy ujra elkezdje.

Valogatos az evésben, semmi nem jó neki. Elviselhetetlen a ferjemmel 2 percet nem tudok beszelgetni mert mindenbe belenyivákol, egy hivatalos telefont nem lehet elintezni mert földhöz veri magát ha nem vele törődök, de ha meg leallok vele jatszani otthagy mint kutya a szarát 2 p utan es jatszik mással . Amint elkezdek vmi tevékenységet ami haztartással kapcsolatos, vinnyog jön utanam és mindig olyan bosszúsagot csinál amiről egyebkent pontosan tudja hogy azt nem szabad! A durva az, hogy heti 2 nap bölcsibe jár es ott ezeket nemcsinalja, sőt egy arany gyermekkent viselkedik, a gondozónők elvannak halva tőle, mert alapból egy nagyon okos de rohadtul rafinalt kölyök. Ott lefoglalja magát, nem unja a banant, pedig itthon is kimegyek vele napi 2x jatszótérre boltba jarunk, járatom az utcan, itthon jatszok vele amennyit tudok... mégis ez van 🤔🤷‍♀️🙇‍♀️



nov. 10. 12:28
 1/10 A kérdező kommentje:
**ja elfelejtettem írni, hogy van hogy nem veszek róla tudomást, ignoralom, igazabol nem is mutatom h idegesit de amúgy az anyja p**ját ugy kikeszit estére hogy hullok be az ágyba, kesz vagyok tőle.
nov. 10. 12:31
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden gyerek teljesen máshogy viselkedik bölcsiben, oviban, mint otthon. Tudja, hogy te vagy az anyja és veled szemben sokkal többet megengedhet magának, mint a bölcsis gondozóval szemben. A szülőkkel szórakoznak, ez van. Vagy letöröd majd ezt valahogy vagy nem, de egy másfél éves kicsi és így szoktak viselkedni, mint a fiad. Mindig mondd el neki, hogy most beszelgetsz, legyen türelmes. Persze nem lesz az egyenlőre, majd később.
nov. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akármennyire nehéz vele, hidd el: a gyerekeddel minden rendben van! :-)
nov. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
A gyerek normális. Neked kellene dolgozni magadon.
nov. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez normális, te érdekesen írod le őt,vinnyog meg társai... szeparációs szorongás a neve,kb ilyenkor jön ennek a 2.hulláma.
nov. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat 🤗 ha valóban normalis ez a koraban akkor megnyugszom, vagyis megpróbalok,csak amikor már semmit nem tudok csinalni tőle az már nagyon kemény. Annak viszont örülök hogy imádja a bölcsit, és ott minden szuper vele.
nov. 10. 18:04
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de közel 5 évesem is nehezen viseli ha nem ő van a középpontban.Most már jobb mint kicsinek mert érti, de ha olyanja van, fáradt pl akkor meg hiába mondom azért is csinálja.

Így még van jó pár éved.

nov. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az enyém 1 éves és dettó ilyen, teljesen kiidegel,de akkor örülök hogy ez normális, nyugtatót elkezdek szedni viszont,
nov. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

* mert azthittem ennek nemsokara tuti vege lesz


sajnos elküldtem mielőtt befejezhettem volna

nov. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Néha nekem is be kell vegyek egy kis nyugtatót, mert engem kiidegel ez az allandó hangzavar, marmint a rinyalas. Vmiért az osszes idegszalam osszeszorul meg izmom tőle és robbannék. Nemtudom egyszerűen ki vagyok elezve erre a nyavalygós hangra. Olyan mintha egész nap egy nyikorgó széket hallgatnék, az is rohadtul idegesít.
nov. 11. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!