Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Csecsemő korban feltűnt...

Csecsemő korban feltűnt nektek, hogy a kicsi autista lehet? Mi volt az első jel ami erre utalt?

Figyelt kérdés
Tudom, ezer ilyen kérdés van, de elsősorban olyanok válaszára lennék kíváncsi, akiknek van tapasztalata standard gyerekekkel is, nem csak autikkal.

febr. 4. 17:20
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
55%

30-as vagyok.


De ne hidd azt,hogy kevés a probléma. Rengeteg gond van a lányommal.

febr. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
#28 Mégis milyen tünetre gondolsz? Az elmúlt 12 évben nem véreztem, max, amikor a doki cserélte a spirált. Azt mondta, ez hormonos spirálnál természetes mellékhatás. A hassal kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, mert kövér voltam és vagyok, sajnos nem is kicsit (100kg felett). Ugyanazokat a ruhákat hordtam terhesen és nem terhesen is, nem volt számottevő változás a kinézetemben. Kifejezett terhes tüneteim nem voltak egyik terhességemnél se.
febr. 5. 10:40
 33/34 anonim ***** válasza:
0%
30 as mikor kezdett el beszelni a lanyod?
febr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
0%

33!


3 éves kora után. Megkésett beszédfejlődésű.

febr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!