Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról akik...

Mit gondoltok azokról akik utálják csecsemőket?

Figyelt kérdés

2019. szept. 17. 14:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%
nem vagyunk egyformak. mindenki mast szeret. de azert ha egy csecsemot utal valaki na azt en melyen megvetem... azok az emberek is voltak csecsemok. es amugy is egy csecsemo mit artott nekik hogy utaljak. szerintem nem szep dolog. es szamomra ertelmetlen..
2019. szept. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Engem nem igazan erdekel mit gondolnak masok. Mindaddig,amig az utalat nem vezet tettlegesseghez mindenki azt szerete/utal, amit akar.
2019. szept. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Tiszteletben tartom a véleményét, egészen addig, amíg ő is tiszteletben tartja az enyémet. Nem mindenki szereti a gyerekeket és nem próbálok senkit se rábeszélni, hogy "majd meggondolod magad".
2019. szept. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

Mi a véleményetek arról, aki utál valakit, csak azért mert az utál valakit?


Muszáj szeretni a csecsemőket??? HAdd döntse már el bárki, szereti-e őket. Én igen, de ha valaki másképp érez, nyilván oka van. Az ő dolga.

2019. szept. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Semmit. Én utálom a spenótot. Naés? Kit érdekel?

Más gyerekevel én sem vagyok el, csak a sajátommal. Van ilyen.

2019. szept. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem utálják őket csak van, aki nem ért hozzájuk, nem tartja őket cukinak és az ordítás meg zavarja.
2019. szept. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%

Van egy Facebook csoport. Gyermektelen övezet vagy mi a neve.

Na velük remélem soha nem hoz össze a sors. És a gyerekeimmel se találkoznak.

Olyanokat írnak, hogy legszívesebben felrúgnák, felgyújtanák, kidobnák az ablakon a síró csecsemőt és gyereket.

Olyan indulat van bennük, amitől elborzadok.

Szíve joga, ha nem vállal valaki gyereket.

Ha úgy érzi nem tenné boldoggá vagy ő nem tudná boldoggá tenni egy gyerek életét. Jobb is, ha nem vállal és soha nem nézném le érte.

Azt se várom hogy szeresse az én gyerekeimet.

De EZ??

Hogy féltenem kelljen tőlük??

2019. szept. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
7: gyermekmentes övezet
2019. szept. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
Semmit
2019. szept. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem gondolok róluk.

Én meg a 2-től 6-8 éveseket nem bírom. Ismerek ilyen korú gyerekeket, akikhez kötődöm is, mert barátnő gyereke, de már várom, hogy kicsit nagyobbak legyenek, mert borzasztó fárasztóak.

A babák még aranyosak tudnak lenni-

2019. szept. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!