Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogy tolerálnátok, ha a...

Hogy tolerálnátok, ha a fiatok meleg lenne?

Figyelt kérdés
Kifejezetten fiú esetében érdekelne, 17 éves fiú kapcsán.
2010. dec. 14. 18:19
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%
Hát most mit csináljak, nyilván nem lennék hu de vidám, de mivel a fiam elfogadnám. Ez igy természetes, Nekem legalábbis. A lényeg hogy boldog legyen. Ha igy boldog akkor igy.
2010. dec. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
60%
Biztos, hogy meleg? Nem csak a mai fiatalokra jellemző tévelygés, útkeresés? Sokan mondják, kipróbálok mindent, majd megállapodok. Az ilyen az nem meleg születetten.
2010. dec. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
82%

Elfogadnám szeretném ugyanúgy. Bár szomorú lennék és biztos azt gondolnám, én szúrtam el vmit.

De elfogadnám (és tudnám hogy borzasztó nehéz lesz az élete ha ezt fel akarja vállalni, ha meg nem vállalja fel akkor is...) de hogy az apja mit szólna...na az egy másik kérdés...:(

2010. dec. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Jó a kapcsolatom a fiammal. Bevallotta, hogy a fiúk tetszenek neki és bemutatta a barátját is. A szexuális részét nem boncolgattuk.

Én sírdogáltam, de láttam, hogy boldog. Valamiért csalódott vagyok, mert egyke gyerek és én szeretnék unokázni (tudom önző vagyok), de ez a melegházasság/örökbefogadás nagyon életképes itthon.

Az apja nem tudom elfogadná-e. (ő vitte el a gyereket egy prostihoz, hogy beavassa. Ez is csak utólag tudtam meg)

2010. dec. 14. 18:49
 5/31 A kérdező kommentje:
mármint nagyon ÉLETKÉPTELEN a melegházasság!!
2010. dec. 14. 18:50
 6/31 anonim ***** válasza:
88%
"ő vitte el a gyereket egy prostihoz, hogy beavassa" hát lehet hogy ez volt a hiba!
2010. dec. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam, mert nem jött össze szegénynek.

De ezt kibeszéltem vele és azt mondta, hogy előtte is már a fiúk tetszettek neki, csak félt, hogy az apja leb/zizza, így belement a dologba.

Nem tudom más apuka elviszi a gyerekét nőhöz, hogy elveszítse? mert nálunk ebből ajtócsapkodás volt.

2010. dec. 14. 20:00
 8/31 anonim ***** válasza:
63%

Hú, hát ez kemény dolog. Gondolom, hogy milyen undorral gondol most a női nemre, hogy érzelem, szerelem nélkül egy néni magáévá tette, amiről apuci is tudott?

Hát nem lehet kivárni, hogy egy fiú gyüjtsön annyi bátorságot, hogy összeszedjen egy lányt, aztán amíg a szülők tapinatosan moziba mennek, szerelemből fedezzék fel egymást?Szerintem a fiad nem mer lánnyal, csak fiúval intim dolgokról beszélgetni. Ne erőltessétek a szexualitást, pláne ne k.val! Ez kémia, vágy alapján működik. Lehet, a párod elintézte, mert azt fogja hinni, hogy az egész csak b.-ás. Már bocs. Ha szeret egy lányt, és viszont, elnézi az ügyetlenséget.Szóval szerintem nem meleg a fiad, csak éretlen.

2010. dec. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
50%
Mondd meg a fiadnak, ne parázzon! Nem homokos. Ki már óvodában meghúzgálja a kislányok bugyiját, ki csak 20 évesen merít bátorságot. Amit ő egy fiú iránt most érez, az nem szerelem, hanem barátság, hogy megossza valakivel azokat a gondolatokat, amit a szüleivel már nem mer. Bár, hogy "kibeszéltek", ezt ő is akarja, vagy ti erőltetitek? Csak nehogy egy valódi homokossal hozza össze a sors, mert akkor egy időre valóban lemond a lányokról. Szerintem.De ha 20-25 évesen elétek áll, hogy bemutatom Lacit, a páromat, akkor el kell fogadni.
2010. dec. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Nehéz helyzet, az biztos. Átérezni se tudom nagyon, mert lányaim vannak. De abban biztos vagyok, hogy ha látom, hogy így boldog a gyerekem, akkor mindenben támogatnám. Azzal viszont nem értek egyet, hogy a szexuális részéről nem beszéltünk. Azt gondolom, hogy ha vagytok olyan viszonyban, hogy bevallja neked a melegségét, akkor erről is beszélni kell. A nemi (és egyéb betegségek) ellen is védekezni kell, nem csak a terhesség ellen. Ez utóbbi nyilván az esetükben nem, de az előbbi rizikófaktora nagyobb, mintha lánnyal jött volna össze.


Arra pedig ne vegyél mérget, hogy egész életében a fiúk fogják érdekelni: nekem 16-18 éves korom körül volt barátnőm, most mégis férjes asszony vagyok, két gyönyörű gyerekkel. Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy hiú ábrándokba ringasd magad, hanem azt, hogy ebben az életkorban kíváncsiak a kamaszok.

2010. dec. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!