Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit tegyek ha iskolában sokat...

Mit tegyek ha iskolában sokat sir a 7 éves, elsős, nagyon jól tanuló lányom?

Figyelt kérdés

Elég érzékeny lelkű,hamar elsirja magát,és pillanatok alatt túl is van rajta,ha nem kérdezgetik mi baja van stb.Utobbi időben ez már hisztis jellegű.Most jöttem fogadó óráról,mindenki maximálisan dicséri,csak ez a sirás...

Nem verjük,nem várjuk el hogy mindig minden 100% legyen(ő viszont elég maximalista magával).Ha csak beszélünk a sirásról már pityereg.Kicsi korától siroska,de ez az iskolában már nehezen elfogadható,zavarja a többieket is a kirohanásaival.


2010. dec. 14. 18:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,és az én lányom is úgy belelovallja magát,hogy öklendezik.Nem hány,csak levegő jön.Hiszti.Nem birja abbahagyni,ha a ugy közelitjük meg hogy na jó ezt már befejezhetnéd,de ölelésre babázásra megnyugszik.
2010. dec. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én elvinném neurológushoz, mert szerintem ennyi idősen már nem lenne szabad ezt csinálnia.

A múltkor olvastam egy kislányról, aki időnként megijed és rossz kedvű lesz. És epilepsziás, kap gyógyszereket is. Én nem gondoltam volna, hogy ez, hogy rosszkedvű az epilepsziának a tünete.

Úgyhogy elképzelhetőnek tartom, hogy hisztinek tűnik meg érzékenységnek és mégis neurológiai probléma.

Vizsgáltasd ki, vesztenivalód nincs.

2010. dec. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam olyan 3.-os koromig, de szépen lassan kezdtem belőle kinőni. Szerintem próbálj meg vele beszélgetni, hogy mégis mi történik a környezetében, vagy lehet h kisebb kori trauma? De az is lehet h ő alapból ilyen természetű :) Nyugi, idővel kinövi ő is:)
2010. dec. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt!Féltem az egyik tanító nénitől.

Kérdezd meg,hogy mi bántja!

11/L

2010. dec. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Menjetek már a pszichológussal a csába. Szerintetek mindenki elmebeteg?


Én is ilyen voltam, én öklendezésig vittem. Nyugi, el fog múlni, semmi baja nem lesz.

2011. jan. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!