Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogyan írjam le ha fogalmam...

Hogyan írjam le ha fogalmam sincs róla?

Figyelt kérdés

szóval fogalmazást kell írnom arról hogy milyen a kiközösítettek lelki világa,de hála istennek nem tudom hogy milyen az

tudnátok segíteni?


2011. jan. 28. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, mit éreznél, ha veled történne meg, mit csinálnál.
2011. jan. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Stem akiket kiközösítenek kétféleképp reagálhatják le a dologt:

1.) Mindenáron próbálnak megfelelni a többségnek, hogy szeressék őket. Finoman, vagy akár úgy is, hogy saját személyiségüknek ellentmondó dolgokat is bevállalnak.

2.) Totál elfordulnak a többségtől, és direkt inkább az ellenkező irányban erősítenek rá, azaz minél utálatosabbá igyekeznek válni, hogy "na akkor legyen okotok is arra, hogy utáljatok"



Ez a két tippem van, ha segít. :DD

2011. jan. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Volt egy film, az Egyenesen át. Van benne kiközösített is,

a lelki világa is, lehet, hogy segíteni tud.

Én már rég láttam, de jópofának tartom, és persze remek a szereposztása.

Jó szórakozást! :)

2011. jan. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ez nagyon sok mindentől függ... Például... engem nem kiközösítettek, de sokat voltam egyedül (középsuli 9.-10. osztály)valahogy sokkal érettebb voltam náluk gondolkodásilag, és máshogy vélekedtem a dolgokról... megpróbáltak tönkre tenni... Nos, nem hagytam... nem is váltottam sulit... egyedül maradtam, és nem bántam... Látszott is rajtam, hogy jól éreztem magam... És azt a "barátnőmet" is elutasítottam, aki közeledni akart felém, de csak azért nem akar mélyebb barátságot, mert tudja, hogy hamarosan egy költözés miatt sulit váltok...

Mondtam neki, hogy oké... ennyi, nem akarok barátkozni így, megértem, nem vagyok dühös, de akk hagyjon békén... Persze, beszéltem én vele, de a közös programokat kerültem...Inkább egyedül voltam...


Ez is egy fajta kiközösítés... De én igazából nem éltem meg rosszul... már 18 vagyok, és nem bántam meg, hogy nem olvadtam be a többi diák közé... Egyediség vagyok, és erre büszke vagyok...

2011. jan. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sztem a feladat lényege, hogy bele tudod e magad képzelni egy ilyen szituációba. S persze miért ne tudnád? Gondolj bele, ha elfordulna tőled minden barátod, suttognának a hátad mögött, mindig egyedül mennél ebédelni, egyedül lennél az órák közti szünetekben... S akárhova próbálnál odacsapódni, egyértelművé tennék számodra, hogy nem vagy ott kívánatos személy.
2011. febr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha az itteni keresőbe beírod a kiközösítés szót, máris remek problémákat találsz.

Képzeld, hogy te vagy a kérdező. :)

2011. febr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kiközösítettnek lenni olyan mintha csak félig lennél jelen a világban.Egy kicsit mindenki elhúzódik tőled ,és néha nagyon is durvák tudnak lenni veled a "csorda" tagjai.Az emberek ösztönösen egyesítik az erőiket egy "nem átlagos" személy ellen.Minnél fiatalabbak annál durvábban.Ez az igazság, általános iskolában engem szinte teljesen kiközösített az osztályom,mert tudtam olvasni(és mert a családom olvasottabb volt ,mint a nagy átlag).Később javult a helyzet, de al ényeg az,hogy a legkegyetlenebbek a kisgyerekek,az édesanyjaik(főleg a kitartott ,unatkozó "háztartásbeliek), és persze a kivételező tanárok.
2011. febr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!