Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Ha arra panaszkodik a gyermeke...

Ha arra panaszkodik a gyermeketek, hogy nem tud megnyugodni, ha nagyon elfáradt milyen módszerrel segítettek neki?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:

hány éves? milyen suliba jár? (komolyak az elvárások?)

Bővebb információval tudnék segíteni :)

2011. febr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
4,5 éves,még ovis.
2011. febr. 14. 16:17
 3/9 anonim ***** válasza:
megnyugodni? Hogy érted ezt? Van olyan gyerek, aki hiperaktív, és azért nem bír lenyugodni... de te megnyugvást írtál... Sír? Lehet, hogy valami nem kerek ott az oviban... Kérdezz rá, hogy mi bántja..
2011. febr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Nagyon jó a citromfűtea.Filteres is kapható. Forró vízben kb 2 percig áztatod.A kora miatt elég a két perc.Kellemessé tehető az íze cukorral vagy mézzel, citrommal.Garantált a jó közérzet.Reggel ihat az ilyen korú gyermek egy, másfél decilitert és este akár 2 dl is.

Nálunk bevált.Jó egészséget!

2011. febr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A hiperaktivitás határát súrolja,mozgékony eleven.
2011. febr. 15. 11:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor keressetek neki valami sportot, úszás, tánc, foci (nemét nem tudom, azért írok fiús-lányos elfoglaltságokat is) a lényeg, hogy fárasszátok le, hogy esténként már nyugodtan aludjon, és talán akkor kipihentebben ébred. Nekem ez még a mai napig beválik :)
2011. febr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

trambulin, ugráló labda, hinta


a fiam is hiperaktív, nekem ő mondta még, hogy azért szeret pl forogni, mert az lenyugtatja



már 11 éves és inkább lustának hívnám:-)))))

2011. febr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
lehet, hogy valami nyomja a lelkét. de ha nem ez a probléma, lehet, hogy túl meleg van, stb... viszont ha rendszertelenül megy aludni, nincs egy megszokott menete a dolognak, az is lehet probléma
2011. febr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia szerintem is jó ötlet az ugráló labda

Csak ki ne lyukadjon 😁

2022. márc. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!