Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 12 éves fiam bekakil mitől...

12 éves fiam bekakil mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

12 éves kisfiam sajnos nem én nevelem hanem az apja.

Többen panaszkodtak az iskolában és én is érzem ha nálam van hogy büdös koszos gondozatlan a gyerek.

Most folyik a gyermekelhelyezés szeretném magamhoz venni mert képtelenség az ahogy kinéz,eddig semmi baj nem volt a z apja nevelésével de most inkább hagyjuk.Ti mit csinálnátok teljesen szarik a gyerekre sőt a kislányt is el akarja venni tőlem,


2011. febr. 17. 12:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

reméljük, mielőbb meg lesz a tárgyalás. Addig is próbálj vele beszélni, hogy legyen nálad a gyerek. A fiút vidd orvoshoz, pszichológushoz!

Bekakilhat az idegességtől, a per miatt.

2011. febr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Biztos hogy nem adná ide.vele van 8 éve a kisfiú.

Nem hiszem hogy a tárgyalás miatt van mert ő nem is tud róla, az a baj hogy az ő véleményük nem sokat számít a bíróságon.

Félek hogy teljesen tönkre ment lelkileg

2011. febr. 17. 12:17
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológus mindenképp valószínűleg lelki, de az is lehet, hogy széklettartási gondjai vannak, ebben az esetben viszont orvos.

Ezeket meséld el a bírónak is. Egyszerűen érthetetlen, hogy az apát ez az állapot nem zavarja... Az iskolában mit szóltak a dolgokhoz, tanárok, oszt.társak? Feltételezem ezek után kiközösítik és csúfolják is szegényt.

2011. febr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
valoszinuleg lelki oka van a bekakilasnak es hidd el nekem hogy sok olyan dolog meg tud viselni egy ilyen kicsi lelket amire nem is gondolnal...peldaul az hogy miert van apaval 4 eves kora ota?!...nem tudom hogy mi lehet az a baj koztetek ami hatasar a gyereket az apja nevelei de biztos lehetsz benne hogy a bekakilasnak is koze van ehhez a bajhoz...az unokaocsem bepisil 7 evesen es a diagnozis "rejtett agresszio"...mindenkeppen vigyetek el orvoshoz es foleg nem marakodjatok a gyerek miatt mert ennek is csak o latja a karat
2011. febr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Igen sajnos több gyerek is mondta hogy büdös és szegénykém tagadja én is mondtam még tavaly apjának de azt mondta ez nem igaz.

Az osztályfőnöke szerint is pszichológus kéne neki.5 éves korába jártunk is akkor azt mondták jó lenne neki ha hozzám költözhetne de apa nem engedte, én hülye akkor nem harcoltam értük de most mindent elkövetek majd hogy megkapjam őket.

Az apuci próbál teljesen kizárni az életükből pedig egyenlőre közös a gyerekek felügyeleti joga,ennek ellenére semmibe nem enged beleszólást.

A gyerekeket többször felügyelet nélkül hagyja hagyta éjszaka.

Most lesz 14 éves a kislány apa festi haját 4 éve de a bírónő szerint ezzel sincs probléma teljesen normális ha az apuka próbál a gyerek kedvére tenni.

Bezzeg én vagyok a sz@r mert egyszer seggbe rúgtam a 8 éves lányomat persze nem erővel.

2011. febr. 17. 14:14
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Hűha, azért te sem lehetsz egy mindenre elszánt anyatigris!Én nem tudnák a gyermekeim nélkül egy napot sem eltölteni, főleg úgy, hogy tudom nincsenek jó helyen.Már réges régen lépni kellett volna........
2011. febr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

hát igen sok mindenben nem vagyok tökéletes.De eddig semmi baj nem volt a nevelésével csak az utóbbi pár hónapban.

Igen rég magamhoz kellett volna vennem öket de most is 6nm-en élek a 3 gyerekkel és a másik 2 gyereket nem tudnám hova tenni,

Próbálok mindent elkövetni hogy normális életet és körülményt tudjak teremteni nekik de egyenlöre ez van.

2011. febr. 17. 19:26
 8/19 anonim ***** válasza:
annak ellenere hogy nekem is furi a szitud meg nincs jogunk itelkezni feletted mert nem latunk bele a dolgokba es mert nem is errol szol a kerdes. meg kell vizsgalni alaposan hogy milyen korulmenyek kozt el a gyerek (ezt nem az anyagiakra ertem hanem arra hogy milyen nevelesben reszesul) es ha gond van akkor lepni kell...egy szakvelemeny nagyon fontos lenne mert sok esetben a problemat megoldja egy par alkalmas talakozo szakemberrel
2011. febr. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
Szegény gyerek,biztosan te sem vagy valami pöpec anyuka:( mit keres a gyereked 8!!! éve az apjánál?-hagyuk már,inkább szégyeld el magad,ha az én gyerekem 1 évvel ezelött büdös és ápolatlan,nem hagyom az apjánál,mondjuk amúgy sem.
2011. febr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Te szerencsétlen mit tudsz rólam ????????Semmit!!!!!!!!!!

Képzeld nem engedte hogy magamhoz vegyem és a körülményeim alapján se Ítélnék nekem 6nm vagyunk 4-en.

Szóval hova tegyem vagy kerüljön intézetbe??????

Próbálok több időt vele tölteni segíteni neki amíg nem tudom magamhoz venni,

Szóval inkább hallgass mert nem ismersz és nem tudsz rólam semmit.............

2011. febr. 18. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!