Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mi ilyenkor a teendő? A...

Mi ilyenkor a teendő? A lányomon észrevettem(23) hogy pár éve mindig fiatalabb pasija van.

Figyelt kérdés
Most egy 15 évessel van együtt pár hónapja!Ezt nem hiszem el h nem betegség.Idősebbekre rá se néz.Megoszlanak a vélemények..mert vki szerint gáz (szerintem is)vki szerint nem.Régen nem ilyen volt még pl 15 évesen.Mi történhetett vele?
2009. febr. 14. 13:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
hát...sztem a 23 éves lányod már felnőtt ember és azt csinál amit akar...te nem szólhatsz bele, akkor sem ha aggaszt a dolog...lehet, neki ez jön be, mindenkinek más az ízlése... ha az elfogadható, hogy lassan 30 körüli férfiak 16-17 éves lányokkal legyenek, fordítva miért ne lehetne az?
2009. febr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%

Nem akarja elfogadni hogy felnőtt Ő,szerintem beszélgess el vele.

Nekem 24évesen volt 22éves pasim,de hamar vége lett mert zavart az a 2 év is engem.

2009. febr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem a 23 éves lányodnak a párkapcsolataival kapcsolatban,neked semmi de semmi teendőd nincsen,hacsak nem szeretnéd elrontani a viszonyotokat.
2009. febr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért próbálj vele beszélgetni erről, csak valahogy kötetlenül, hogy ne tűnjön felelőségre vonásnak, kioktatásnak, stb. Próbálj úgy csinálni, mintha csak érdeklődnél, hogy milyen a srác, miről beszélgetnek, hova járnak szórakozni, van-e közös érdeklődési terület, ilyenek. Hátha közben elmondja, miért így választ, és akkor könnyebb lesz megoldást találni. Nem maga a 8 év korkülönbség a fura, mert ha a lányod 30 éves lenne a fiú meg 22, senkit sem érdekelne. De egy 15 éves fiú még szinte gyerek, még ha úgy is tesz, mintha már nem lenne az. A jogszabályok szerint még fiatalkorú, ezt csak azért írom, nehogy a szülei vmi megrontás dologgal álljanak elő és a lányod bajba kerüljön. Egyébként én 23 évesen férjhez mentem, diplomáztam, el nem tudom képzelni, mit kezdtem volna egy 15 éves sráccal. Szóval én megértelek, hogy furcsállod és aggódsz.
2009. febr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
az előző barátja 18 éves volt tavaly,akkor a lányom 22 volt.Nem engedtem meg hogy találkozzanak,mondtam semmit nem finanszírozok.Távkapcsolatban voltak,gondoltam ha nem adok neki pénzt pl az útra,akkor elfogadja hogy nem.De találkoztak,mindig vhogy megoldották,többször össze is vesztünk ez miatt.
2009. febr. 16. 15:12
 6/19 anonim ***** válasza:
26%
15??? Pedofil. Vidd el orvoshoz, tiltsd el stb.
2009. febr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Hááát igen, a tiltott gyümölcs még édesebb, a tiltott kapcsolat annál izgalmasabb! Próbálj úgy tenni - tudom, nehéz lesz - mintha nem elleneznéd a dolgot és beszélgessetek minél többet. Az is lehet, hogy ha már úgy érzi a lányod, hogy nem tud Téged bosszantani vele, nem is lesznek olyan érdekesek a fiatalabb fiúk.
2009. febr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%

hát ha eltiltottad a 18 évestől, akkor szerintem bosszantani akar a 15 évessel.

Szerintem mond, neki, hogy milyen aranyos a kisfiad, stb, vagy hogy ha megy a fiú, szólj be, hogy szia kisunokám nem is adsz a maminak puszit? de ne gúnyosan, hanem mintha természetes lenne. NEkem kinyitná vele anyám a szemem.

Ha nem a lányod elégeli meg, akkor a fiú fogja.


egy 22 éves lány.

2009. febr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Azért,csak kulturáltan:)

Normálisan is elmondhatod a véleményed,ugy hogy magadat ne hozzad kellemetlen helyzetbe.


Kérdezd meg a fiút,hogy őt nem zavarja a dolog?

2009. febr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
55%

Szia

én 35 vagyok, a férjem 33... okosabb érettebb nálam. Az anyámnak a barátja 32 éves, anyám meg 53 éves.. igen, ekkora korkülönbség van köztük. Senkit nem érdekel itt a környezetünkben. Az ő élete. Meg van az oka annak, ha ilyen megesik. Szerintem ha fiatalabb a fiúja nem baj. A fiam 14 éves és okosabb mint bármely 22-25 éves pasi. Nem aggódnék ezen és főleg nem kellene bele szólni, majd ha megkérdezik a véleményed, akkor esetleg akkor kell azon gondolkodni, jót tesz e neki a 15 éves fiú.

Másrészt meg örülj, hogy nem a drog, vagy más hasonló probléma van a gyereked körül... Egyszerűen említésre nem méltó a problémád. Szerintem... és ne haragudj.

2009. febr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!