Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mi ilyenkor a teendő? A...

Mi ilyenkor a teendő? A lányomon észrevettem(23) hogy pár éve mindig fiatalabb pasija van.

Figyelt kérdés
Most egy 15 évessel van együtt pár hónapja!Ezt nem hiszem el h nem betegség.Idősebbekre rá se néz.Megoszlanak a vélemények..mert vki szerint gáz (szerintem is)vki szerint nem.Régen nem ilyen volt még pl 15 évesen.Mi történhetett vele?
2009. febr. 14. 13:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
69%

Hát..ha te nem adtál pént az útra, meg tiltottad a 22 évest -akkor úgy bántál vele, mintha 14 lenne, akkor min csodálkozol?

Egy 22 évesnek, pláne, ha gyerekes, akkor a 18 éves épp jó. Szerintem nem kéne beleszólnod, ha a fiú szülei nem aggódnak. Ha elvárod, hogy korának megfelelően viselkedjen, akkor miért nem bánsz vele felnőttként?

Utalj neki egy nagyobb összeget havonta, ha még tanul, aztán ennyi.Főzz, ha hazajön.Annyit elvárhatsz, hogy ne narkózzon, bejárjon az egyetemre, ha te finanszírozod, a magánéletébe ne szólj bele. Jó hogy 15 évesen nem volt 7 évvel fiatalabb pasija.

Majd ha felnő, választ hozzáillőt.

De van példa, hogy a 16 éves híres vki 32 évessel jár, és mindenki beletörődött. Igaz fordított felállásban.

[link]

2009. febr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
58%
Neked mi a fontosabb? Hogy a gyereked boldog és jól érzi magát, vagy hogy mit szólnak a környezetedben, hogy fiatalabb a fiúja?
2009. márc. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm édesanyja 14 évvel idősebb az édesapjánál. A kor nem számít, az meg még kevésbé, hogy más emberek mit mondanak! Miért ne járhatnának együtt, ha egyszer szeretik egymást? Az én barátom másfél évvel fiatalabb és majdnem egy fejjel alacsonyabb nálam, meg is néznek minket az emberek, ha együtt vagyunk, de mindketten leszarjuk, mert boldogok vagyunk együtt:)
2009. márc. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
törődj bele.
2009. aug. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
12%

te idióta -.-"

minek tiltod el?

ez milyen már...neked jól esne ha szeretnél valakit és nem láthatnád .. pff

szánalom.

2009. szept. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Egy 22 éves FELNŐTT NŐT már nem szabad eltiltani, mert van annyi esze, hgy megoldja másképp a problémát...
2009. okt. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
71%
Az nem gond ha fiatalabbal jár, de azért, hogy egy 15 évessel, az azért kicsit túlzás.... sőt, sztem beteges...
2009. okt. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

1. egy 15 éves még akár fülig is lehet bele szerelmes, vakon, aki ilyenre vágyik, jobban jár egy sokat látott, érett férfival, aki tudja mit akar és ha nem találja, odébb áll pl. egy, az alanynak fájdalmas 'közös megegyezéssel'

2. nem találkoztál még a nevelés során azzal, amivel én mint 'nevelőapa' igen, miszerint ha akarok valamit tőle, sokszor elég megtiltani és máris csinálja?

3. életed során nem tettél soha dacból ellentéteset szülők / 'felnőttek' akaratával, elvárásával

4. ahogy sokan mondták, beszélgess, de csak akkor, ha előítéleteid, elvárásaid félre tudod tenni, különben nem beszélgetni, hanem az elvárásaid, követeléseid tálalni és veszekedni fogsz

5. diplomatikus iróniával valóban lehet célozni akár arra, hogy megérted, ha fél még az érettebb hímneműektől, de azért előtte vizsgálódjál, hogy mennyivel is komolyabb, értelmesebb manapság a 15-höz képest a ...20...25...30... korú.


30+ ffi ;)

2009. okt. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
1.: "...jobban jár egy..." helyett: ...jobban jár, MINT egy...
2009. okt. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!