Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mivel bosszantott fel legjobba...

Mivel bosszantott fel legjobban a csemetéd, ami miatt már betelt a pohár és ki is kapott?

Figyelt kérdés
Igen, érdekel a válasz már csak azért is mert nagy családban vagyunk és állandó nálunk ebben a témában az egyet nem értés. Érdekel hogy mi volt az ok és hány éves volt éppen a gyerek és milyen büntit kapott.
2011. febr. 28. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:

5 és fél éves lehetett a lányom,amikor valahogy elérte a parfümös szekrényemet és az egyik Chanel parfümömet kiöntötte a wc-be...

Nem ütöttem meg,de nagyon leszidtam érte.

2011. febr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keresztlányom elkezdte földhöz vagdosni magát, utána b*zi köcsögnek nevezte az anyukáját. Na most a fürdőszobában ha elkezdi földhöz vágni magát az nem ugyanaz, mintha a sima ágyra veti rá magát dühében, könnyen meg is ütheti magát, az egyik ilyen káromkodós födhözvágós akciója után kapott egyet (egyáltalán nem nagyot a fenekére), azóta nem csinálja.
2011. febr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a Chaneles meg haláli:DDD Kiöntötte a budiba a parfümöt :DDD
2011. febr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amikor az egy hónapos szalon autó oldalára házikót, napocskát, állatokat és sok más egyebet vésett egy kővel. (Előtte már nagyon sokszor mondtuk neki, hogy rajzolni csak a rajzlapra lehet)
2011. márc. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
midnen előzmény nélkül egyszercsak lekormányozott a kismotorjával az úttestre, amit nem is szokott, és pont a bekanyarodó autó elé, ha a sofőrnek nincs olyan reflexe amilyen, kivasalta volna. nem ütöttem meg, de nagyon megráztam és nagyon kiabáltam vele. majdnem 2 éves korában. azóta nem csinál ilyet, sőt ma magától megállt, ahogy látta, elindul hirtelen egy autó. 2 éves 2 hónapos kislány. persze a legnagyobb marha én voltam, akkor is számítani kell az ilyesmire, ha a gyerek amúgy betartja a szabályokat, most már tudom. ott is inkább magamra voltam dühös, és rajta vezettem le.
2011. márc. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Chanel parfüm a budiba teljesen logikus a gyerek szempontjából. Én a szájvizet locsoltam annak idején a mosdókagyló lefolyójába, mert én is lefolyót akartam tisztítani, mint anyukám, hogy jó szaga legyen. :D
2011. márc. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

"...valahogy elérte a parfümös szekrényemet és az egyik Chanel parfümömet kiöntötte a wc-be... "


Legalább nem kell WC illatosító XDDD

2011. márc. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 timike26 ***** válasza:
4 èvessen elbujt a tengerparton egy csonakba....asszem azt a 10 percet egy èletre emlegetni fogom neki....de nem bàntottam csak szoritottam magamhoz ès bogtem....az apja azèrt ràvert egyett a fenekère....igaz csak a hirtelen"oromtol"hogy megtalàlta.....na o azota is rosszul èrzi magàt emiatt....
2012. jan. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!