Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Ütötted már meg a gyereket...

Ütötted már meg a gyereket nyilvánosan?

Figyelt kérdés
Egy parkban voltam szemtanúja ahogy egy anyuka olyat rácsapott a fia kezére, hogy jó nagyot csattant. Veletek előfordult már?
2011. márc. 3. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem sosem ütöttem meg a gyerekeimet
2011. márc. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20 éves a fiam, de még soha nem ütöttem meg.
2011. márc. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
na jó én sem vagyok a gyerek verés híve de azért azt nem hiszem el hogy sosem csaptál rá a kezére ha rosszat csinált!ha valaki rácsap akkor azért néznek rá furán,ha meg nem és hagyja akkor azért mert nem neveli meg a gyereket!
2011. márc. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt már rá példa! Nem is mentegetőzöm! Pl. Sétáltunk a belvárosban,Ő kismotorral ment elöl,én toltam a babkocsit utána. Ha szlok akkor mindíg megáll és megvár,aztán ha biztonságos a terep mehetünk tovább. Egy alkalommal nem így történt. Egy kereszteződésnél jártunk. Belendült,én szaladtam utána ordítva,hogy ÁLLJ MEG, MERT JÖN AZ AUTÓ! ELFOG ÜTNI! Épp elkaptam,de olyan dühös voltam és riadt,hogy azonnal kapott egy sallert. Alapjáraton nem verem.
2011. márc. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%

"azonnal kapott egy sallert"


be is pirosodott az arca a pofontól?

2011. márc. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem,zöldült... ?
2011. márc. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
55%

"Nem,zöldült... ?"


Jó poén :)


De most komolyan: meglátszott a pirosulás a pofon után?

2011. márc. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmi nem látszott. De nem ez a lényeg. Kezet emeltem rá akkor,ennyi. Az,hogy van-e nyoma, már részlet.
2011. márc. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen. Még kicsi voltam, sétáltunk valahol anyámmal. Jött egy autó én meg homokot dobtam elé. Kb bele a szélvédőbe, mert viccesnek találtam. Kaptam anyámtól, megérdemeltem és nem csináltam ilyet többet. A fizikai büntetéssel nincs baj, ha nevelő célzatú.
2011. márc. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!