Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Megbántad, hogy gyereket...

Megbántad, hogy gyereket vállaltál?

Figyelt kérdés
7 éves a lányom, de kibírhatatlan. Hiába próbálom/próbáltam nevelni, semmi nem hat rá. Se szép szó, se ordítás, se kérlelés, se fenyegetés. Nem bírom már idegileg. Ha tudnám, visszaforgatnám az időt és soha nem vállalnék gyereket...
2011. aug. 26. 14:42
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
66%
Én meg tudlak érteni bár nincs gyerekem csak egy nagyon rossz öcsém 10 év korkülönbséggel.
2011. aug. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
68%

Szegény :(

Pszichológusnál voltatok már?

Ismerek olyat,aki megbánta a gyereket, de ő nem is akarta,csak terhes lett és ráerőltették.


Én mindent megteszek, hogy ne legyek terhes. Eddig be is vált hála istennek.

2011. aug. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
72%
Nem nagyon értem. Az én gyerekem is eleven, de ha rászólok, akkor hallgat rám. Ha ennyire kezelhetetlen a gyerek, akkor ott más gond is van vele, vagy valamit nagyon elrontottál a nevelésében, amiről nem tudunk.
2011. aug. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
82%
Én azt nem szeretem a helyzetben, hogy senkire nem tudom rábízni a gyerekem, és amúgy is állandó foglalkoztatást igényel, szóval mióta megvan, nem nagyon tudok semmit sem csinálni, amihez kedvem lenne :-((((( Sajnos rabnak érzem magam mellette. Egyébként egyáltalán nem vagyok se gyerekcentrikus, se anyatípus, szóval aki hasonlónak érzi magát, annak javasolom, hogy ne vállaljon gyereket.
2011. aug. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
61%

Ez nagyon durva.

Nem akarlak elítélni, mert nem voltam ilyen cipőben. Az én babám még csak 10 hónapos.

De azt vallom, hogy főleg még ebben a korban KIZÁRÓLAG A SZÜLŐK A HIBÁSAK!!!!

Nem lehet, hogy (ha Te tényleg szigorú voltál és próbáltad nevelni), akkor a férjed/feleséged rontotta el? Mert itt szoktak a nagy hibák lenni. Ha nem működnek együtt a szülők, akkor annyi! A gyerek nem hülye.

Ha nagyobb lenne, az már más, mert a környezet is hatással van rá, de ebben a korban talán még a kezünkben vannak. :)

2011. aug. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Akartam a gyereket, tervezett baba volt és nem arról van szó, hogy nem szeretem. Imádom, az életemet adnám érte, de egyszerűen nem bírom, amit csinál. Kezelhetetlen. Igen, voltunk pszichológusnál, pszichiáternél is, de mindkettő szerint csak picit akaratos, nincs semmi baja, türelem kell hozzá és következetesség...
2011. aug. 26. 14:47
 7/39 anonim ***** válasza:
66%

Ami még eszembe jutott, hogy 100% érzi rajtad a gyerek, ezt az érzésedet.

Na ezzel nem fogsz tőle jót kapni.

2011. aug. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Egyedül nevelem és igyekszem következetes lenni. Nem gondolom, hogy tökéletes anya vagyok, de azt sem, hogy rossz szülő lennék. Ami röhejes az egészben, hogy rajta kívül még nem találkoztam olyan gyerekkel, aki ne hallgatott volna rám...
2011. aug. 26. 14:49
 9/39 anonim ***** válasza:
51%
1,5 volt olyan pillanat hogy megbántam,de ez tényleg csak egy pillanatig tartott.
2011. aug. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
62%
Ezt soha senki nem fogja bevellani, mert tabu, bezzeg rosszul bánni a gyerekkel nem ciki akit megszülni sem lett volna muszáj (ezt nem rád értem).
2011. aug. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!