Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit lehet tenni az olyan...

Mit lehet tenni az olyan gyerekkel akire nem hat semmi, azt csinál amit akar?

Figyelt kérdés
Hiába beszél, hiába bünteti az ember, nem ér vele semmit. 17 éves, hisztis, akaratos, durva, azt csinál amit akar.
2011. márc. 6. 16:29
 1/4 TKI Ibolya ***** válasza:
Hát ne haragudj de szerintem 17 évesen már édes keveset tehetsz! Ha eddig nem sikerült megnevelni ezután már biztosan nem fog menni hiszen már majdnem felnőtt.Ilyen korban különben is mindent jobban tudnak mindenkinél!(Szerintük)Én egyébként levegőnek nézném a hiszti és durvaság alatt majd ha lehiggadt akkor el beszélgetnék vele!
2011. márc. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valójában nem az én gyerekem. Nem lehet levegőnek nézni, mivel nem lehet megmaradni vele egy házban. Ha kell neki valami, felédáll és addig hajtja, míg szét nem durran a fejed, tehát nem tudod figyelmen kívül hagyni.
2011. márc. 6. 16:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én közölném vele mikor épp nyomatja a kedves dumáját, hogy nézd nem érdekel a nyomorod. Ha még folytatja, akkor odatartanám a kezem, hogy beszélj a kezemnek. Persze mindezt totál higgadtan. Kicsit üvölteni fog, meg elmond mindennek de mivel látja hogy nem idegesít látványosan és nem kapja meg amit akar eltűnik. Unokatestvérrel szemben bevált nekem anno.
2011. márc. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezen kb. 15 évvel ezelőtt kellett volna gondolkodni.
2011. márc. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!