Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Milyen problémára utal a...

Milyen problémára utal a leírt viselkedés?

Figyelt kérdés

Rosszul alszik,a ruháit gyakran nem hajlandó felhúzni,mert "csikiz",ugyanez vonatkozik a takarókra is,aminek nem érzi kellemesnek az anyagát az csikiz.

Sokat mozog,utasításokat gyakran elengedi a füle mellett,óvodában és itthon egyáltalán nem követi az utasításokat.Egyedül játszik javarészt,lábujjhegyen jár.

Leginkább ha fáradt akkor dührohamai vannak.Ha nem tud valamit megcsinálni akkor is dührohama vanmnyugtatgatni kell.Gyakran feldönt,ledönt dolgokat.

Állandóan rövid nadrágban akar lenni,télen is.Veszélyérzete a nullával egyenlő.


2011. márc. 31. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Gyerekre, olyan 3-4 éves körülire.

Szerintem a többségre jellemző ez a viselkedés.

2011. márc. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
3-4 éves, normális gyerek.
2011. márc. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Ebbe nincs semmi kirivó dolog minden kisgyerek így viselkedik.

Az utasitásokat a legtöbb gyerek meg se hallja pláne ha a szülő nem tud higat és következetesen nevelni. A bőre lehet érzékenyebb vagy ekcémás. Veszélyérzete meg egy kisgyereknek sincs.

2011. márc. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
unoka húgom szúrta a kötött pulcsi
2011. márc. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Fiam és párom sem viseli el magán a sálat, mert fojtó érzés.
2011. ápr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Az én öcsém két hónap múlva lesz 3 éves. Normális, sosem hajlandó felöltözni őkelme:) Viszont ha valami nem tetszik, felkap valami törékeny dolgot, pl egy poharat, és (ahogy ő mmondaná) "eltöji". Én ilyenkor elkezdem kergetni és megcsikizem:) Azóta direkt azt csinálja hogy ő bejelenti hogy el fogja törni a poharat/tányért, csak azért hogy megkergessem. Persze a végére sose töri el:)

Szerintem teljesem normális amit leírtál.

2011. ápr. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha rosszul alszik, az azért nem olyan normális szerintem, mit kap délután és este enni, és inni? Légyszi ird meg, hátha azzal van a baj.
2011. ápr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Nárcisz:)) válasza:
epilepsziás roham.a szája nem habzik?
2011. ápr. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is nyűgös vagyok,ha fáradt vagyok.
2011. ápr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!