Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mi a véleményed arról, ha egy...

Mi a véleményed arról, ha egy 3-4 éves gyereket elfenekel az anyja?

Figyelt kérdés
Elfogadható nevelési módszernek tartod, ha egyszerűen nem hallgat rád és a jutalommegvonás sem segít? Vagy miért fordul elő nálatok? Mi indokolhatja?
2011. ápr. 7. 16:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
58%
Igen, elfogadom. Ha tényleg semmi más nem használ. Persze nem megverésről van szó, hanem csak egy fenékre csapásról!
2011. ápr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
57%
Ha tudatában van annak, hogy azzal, amit tesz, másoknak vagy magának árt, veszélyes, akkor megérdemli, és akkor csak, ha többszöri elmagyarázás, tiltás sem segít. Nevelési módszernek nem nevezhető, csak ritka alkalmakkor élnék vele. És semmiképpen nem dühből, felindulásból, csak higgadtan átgondolva.
2011. ápr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

higgadtan átgondolva?


Ezt hogy érted? Előtte kiselőadást tartasz, hogy ezt meg ezt csináltad és emiatt most elfoglak fenekelni?

2011. ápr. 7. 16:25
 4/25 anonim ***** válasza:
43%
Igen elfogadhatónak tartom. Ameddig nem volt gyerekem mindig azt mondtam hogy nem verek a seggére se, de amióta tudom milyen hisztis képesek levágni, lelkiismeretfurdalás nélkül rácsapok a gyerekeim seggére és kezére is.
2011. ápr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
43%
Igen elfogadom,bar meg nem alkalmaztam,meg kicsi.
2011. ápr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
65%

nincs véleményem, mert nem ismerem sem az anyát sem a gyereket, a körülményeket, amiért kapja

Így ennyiből? Maximum ítélkezni lehet, az meg felesleges.

2011. ápr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
56%

Semmikép a gyerek azért hisztizik hogy vele foglalkozanak ha elvered és magyarázol neki akkor vele foglalkozol a gyereket nem érdekli hogy negativ figyelmet kap csak ő legyen a központban.

Ha hisztis beküldeni egy sarokba és nem foglalkozni vele.

2011. ápr. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
55%
erről az esetröl nincs véleményem,mert ezt a helyzet adja,de nem vagyok verés párti,viszont aláírom,hogy van amikor más nem használ.van olyan helyzet mikor ebből tanul.
2011. ápr. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
40%
Elfogadható ha normális keretek között történik.Ha nem veri kékre a gyerek hátsóját!
2011. ápr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
51%
Ne gúnyolódj, kedves kérdező, én sem ilyen hangnemben válaszoltam. Higgadtnak azért kell maradni, hogy ne őrjöngve üsd a gyereked, mert az mindkettőtöknek nagyon megalázó. Ilyenkor már semmit nem magyaráznék, hiszen megtettem már sokszor (ezt írtam is, hogy tudatában van, hogy valamit nem szabad). Pl. kapkod a forró tepsi után. Tudja, nem szabad, nagyon veszélyes. Rá is szóltam. Gonoszságból odanyúlkál. Röviden, határozottan: ezért most kapsz a fenekedre, mert nem viselkedtél okosan, féltelek, hogy megégeted magad és tűnés innen, nincs közös főzés. Pár perc múlva megbeszélném a történteket. Az enyémnél működik, lehet, máshol nem.
2011. ápr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!