Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Akiknek down kór-os gyerekük...

Akiknek down kór-os gyerekük született milyen az életetek?

Figyelt kérdés

Milyen a kapcsolatotok a gyermeketekkel? Mi az ami ugyanolyan mint az egészséges gyerekeknél és mi az ami más és nehéz?

Csak érdeklődés képp kérdezem mert olvastam egy cikket...


2011. ápr. 11. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Szia


Bár nem down-os gyermekem van, más rendellenessége van, de az a tapasztalatom, hogy nekünk semmi nem olyan, mint egy egészséges gyerekkel:-(

2011. ápr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

nekem sem down kóros a gyerekem, csak simán beteg. és rémálom, minden tekintetben. El sem tudom képzelni, milyen lehet egy Down kóros gyerekkel. Mert rajta nem is látszik, hogy beteg és elméletben egyszerűnek kéne lennie az életünknek.

persze lehet csak engem visel meg, hogy egészségügyi ellátáshoz pléhpofa kell, hogy közösségbe járhasson szintén. Életmentő gyógyszerekért szó szerint könyörögni kell és megalázkodni, mert ingyen kapjuk (egyébként, nem drága 2000 forint) Már ott tartok, hogy azt mondom inkább kifizetem, de legyen vége ennek az állandó megaláztatásnak. De ezt meg nem lehet.

És aztán a mindennapok sem könnyűek.

2011. ápr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Első vagyok, ha gondolod van egy alapítványunk írj privit és szívesen segítek ha belefértek. Nem verünk nagy dobra semmit adunk és kész, nem viszünk a sajtóba sem, csak megpróbálunk segíteni anonim módon.
2011. ápr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most 14 éves a down-szindrómás kisfiam és már sajnálom, hogy megszültem. Akkor úgy éreztem, hogy az én vérem, bennem nőtt, megérdemli, hogy éljen. De tévedtem. Nem csak én és férjem szenvedek, hanem szegénykém is. Nagyon sok egészségügyi gondja van és az orvosok 20 évet se mondanak neki. Nagyon drágák a kezelések. A legrosszabb pedig, hogy mindenki sajnálkozik, de az utcán akkor is látom, hogy kinevetik. Tudnám mivel érdemeltem ezt ki...
2011. máj. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!