Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 2,5 éves kislány miért ébred...

2,5 éves kislány miért ébred minden éjszaka sírva vagy csak úgy? Foly.

Figyelt kérdés

2,5 éves a kislányom.Születése óta még egy éjszakát sem aludt át.Éjszaka kb 2 óráig többször is felébred sír vagy csak hiszti van, járkál.Valamikor nincs is magánál mert mikor átmegyünk a szoba valamelyik sarkába bőg.Mint aki eltévedt.Borzasztó már elviselni.

Napközben nem alszik és még csak nem is fáradt.Esti lefekvésnél is könyörögni kell hogy feküdjön.Egész nap pörög.Azt mondta a doki hogy majd az ovi megváltoztatja.De félek, hogy ott még a sok élmény is rátevődik.Születése óta külön alszik.

Ha véletlenül mégis délbe lefekszik, akkor 1 óra alvás után szintén bőgve,sőt még remegni is szokott ébred.Lehetne azt mondani hogy rosszat álmodik, de minden nap?????????Nehéz és már nincs ötletem.A doki szerint 3 éves kor alatt nem csinálnak vele semmit.Éjszaka nem kér inni, úgyhogy nem azért ébred.


2011. máj. 6. 10:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Válás, haláleset, kistesó?

Nem láthatott valamit a tévében?

Ha már tud beszélni, kérdezd meg mit álmodott.

Én is aggódnék a helyedben!

2011. máj. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
nem most kezdődött nála,tud beszélni, de szerintem nem is emlékszik mi történik.
2011. máj. 6. 21:51
 3/22 anonim ***** válasza:

Kérdezted már miért ilyen? Lehet hogy tudat alatt emlékszik bizonyos dolgokra, lehet bármi.

Ha esetleg válaszolnál az első kérdéseire, lehet, hogy többet tudnánk...

2011. máj. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Lehet ez egyfajta epilepszia is keresetek fel egy alvás klinikát.
2011. máj. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem történt halál, kistesó született (8 hónapja), de az nem változtatott s dolgon.Ha megkérdezem álmodott e valamit azt mondja nem.
2011. máj. 7. 07:00
 6/22 A kérdező kommentje:
Tv-be csak a minimax és a disney megy.
2011. máj. 7. 07:00
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy fél? Talán mégsem olyan jó, hogy külön aludt kicsi korától. Tudom most ez a "divat" meg a szülőknek is kell a magány, és a különszoba, de lehet, hogy egyszer álmodott valami rosszat és nem mer aludni? próbáljátok ki, hogy veletek is felkel e éjszaka. A szobátok messze van az övétől? A kis tesó vele alszik? vagy veletek? mert ha veletek lehet, hogy az is benne van, hogy " de ő miért aludhat veletek"
2011. máj. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem alszik velünk a kicsi, mindenkinek külön szobája van.Ha odafekszem mellé nem szereti, meg van neki szokva hogy egyedül van.
2011. máj. 8. 15:59
 9/22 anonim ***** válasza:
Igen én is epilepsziát gyanítok, mint már előttem írta valaki. Gyermekneurológiai kivizsgálás kellene. A házi gyermekorvos adhat beutalót. Érdemes lenne kivizsgálni.
2011. máj. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Dehát az epilepszia nem rángatózással társul?Ő ilyet nem csinál.
2011. máj. 10. 11:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!