Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 4 éves gyermeketek mennyire...

4 éves gyermeketek mennyire agresszív, hisztis, kezelhetetlen?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Néha kicsit hisztis,de egyáltalán ne agresziv és nem kezelhetetlen!!! Kislány egyébként.
2011. jún. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém leginkább 4 évesen volt kezelhetetlen,sem kissebb korában,sem most 5 évesen nem olyan nehéz vele ,mint akkor.
2011. jún. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én 4 éves lányom elég makacs és durci természetű... próbálja kiharcolni, hogy övé legyen az utolsó szó :S Nem megy neki szerencsére, de ha valami nem tetszik neki, elég csúnyán be tudja vágni a durcát, csapkod, toporzékol. Nem könnyű vele.
2011. jún. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Annyira, amennyire hagyják neki.

Persze van az alap természete, de ha a dackorszak kezdetén megmutatják neki a határait, akkor a későbbiekben nem lesz kezelhetetlen.

Az én lányom is fantasztikus színésznő volt két és fél évesen.

Ha valamit nem kapott meg, akkor fuldoklásig ordított és hányt is. Az elején rohantam az orvoshoz, hogy biztos beteg, asztmás, mert egészen belelilult a köhögésbe.

Semmi baja nem volt, de rájött hogy zzel elérhet valamit.

Ekkor anyukám bemutatott egy trükköt:

Belelilul a hisztibe: egy korty víz az arcába. Úgy meglepődött, hogy abbahagyta.

Hányt egy csokiért? (egyszer nem tudtam senkire se rábízni, a szupermarket közepén kiverte a taccsot!)

Akkor végérvényesen nem kapja nem, hiszen "beteg".

Lefektettem a szobájába, ahol se tévé, se semmi, még a játékokat is szekrénybe raktam, keserűtea, főtt krumpli, natur keksz (korpovit), mivel ő hányt ezért rossz a gyomra, diétázni kell.

Két hét alatt leállt a parádéval.

Most öt éves, eljöhet velem a boltba, választhat egy(!!!) valamit, többet nem.

Az agressziót, csírájában elfolytottam büntetéssel. Büntisarok, büntiszőnyeg. Ez utóbbit visszük magunkkal vendégségbe.

Lám, nincs is baj vele.

2011. jún. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó:Köszi a tanácsot,kiprobálomXD
2011. jún. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány évesed van?
2011. jún. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6 éves,de néha kiakaszt.
2011. jún. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!