Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Miért akartam ezt megtenni?

Miért akartam ezt megtenni?

Figyelt kérdés

Volt egy olyan érzésem ma, hogy ki kell mennem a kamion elé, hogy most pont odaérnék, de jó lenne!

És több ilyesmi eset is.


2011. aug. 18. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem is volt ilyen sokszor. Talán valamilyen hormonhiány az agyban, pszichiáter tudná, de nem megyek, nincs értelme, gyógyszert úgysem vennék be.

Talán tereld el vmi hobbyval a gondolataidat, találj célokat magadnak, akkor egy kicsit jobb lesz.

De nekem mindig is voltak és vannak is ilyen szar gondolataim.

2011. aug. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ennek mi köze a gyerekekhez? Miatta? Ha igen, akkor minden bizonnyal ki vagy merülve. Szánj egy kis időt magadra, járj el a barátaiddal vagy a pároddal 1-1x, kozmetikus, fodrász. Mindenkinek szüksége van csak saját magával töltött időre.
2011. aug. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért mert én gyerek vagyok 14 éves! Lány
2011. aug. 18. 21:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Miert vagy szomoru? Szuleid miatt?
2011. aug. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egy két durva pletyka, egy videós ügy, és apum nem értékel semmit amit csinálok csak negatívan.
2011. aug. 18. 21:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Leírod mi bánt?
2011. aug. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tudod nekunk, szuloknek, neha nehez dolgunk van...meg akarjuk vedeni valami rossztol a gyermekunket, csak sajnos neha rosszul fejezzuk ki magunkat, es megbantjuk azt aki nekunk a legfontosabb...
2011. aug. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Depi sportolj az boldogság hormonolat szabadit fel és próbáld ki a citromfű vagy orbáncfű teát.
2011. aug. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Eh, azt hittem, hogy csak nekem vannak ilyen gondolataim. Sokszor gondolok arra ha sétálok, hogy mi lenne, ha kiugranék azelé a kocsi elé, mi lenne, ha kidobnám a mobilomat a hajóból, mi lenne, ha ezt és ezt tönkretenném, de fogalmam sincs, hogy miért. Na de mivel engem (is) idegesít, ha nem a kérdésre válaszolnak, hanem sztorizgatnak, inkább válaszolok. :D Lehet puszta "kíváncsiság", bármilyen furán hangzik. Ugyanakkor lehet, hogy a melegtől bolondulsz meg, de közrejátszik, hogy szarul érzed magad apud viselkedése és a pletykák miatt. Én is legtöbbször azért gondolok arra, hogy mi lenne, ha kiugranék egy kocsi elé, mert annyira szar az életem (igen, lehet szar az élet úgy is, hogy nem éhezel), de végül azért nem teszem meg soha, mert még mindig van 2 barátom, akiknek hiányoznék, na meg bajbakeverném azt az embert, aki elé kifutok, ezért megbírságolnák, stb., pedig ártatlan, a saját hülyeségem lenne, ha megölne.
2011. aug. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért akarod megtenni mert nem tudod mi történik utána, hidd el aki látott ilyet az sosem tenné meg
2011. aug. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!