Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit szólnál hozzá, ha a 21...

Mit szólnál hozzá, ha a 21 éves egyetemista, csinos, okos lányod egy napon bejelentené, h néger fiúval jár?

Figyelt kérdés

elsősorban gyakorló anyukák válasza érdekel

(és mondjuk komoly a dolog, boldog vele,és több mint egy éve együtt vannak)


2011. aug. 19. 22:30
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:

"Szerinte én még nem tudom,h mi a jó nekem,és ha ronda,hájas lennék,örülnének,h egyáltalán vki megszólított, de mivel csinos és szép vagyok, és lehetne magyar pasim is,így azt gondolja,h elrontom az életem."


Ez olyan szinten tapló hozzáállás, hogy inkább no comment, mert ami lenen rá, azt nem tűri a nyomdafesték és a GYK cenzúrája...

2011. aug. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 Tom Benko ***** válasza:
17:19-nek: És mellé nézzük meg, hogy hol milyen háttérrel indulnak.
2011. aug. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
44%

Mit is tartanak a "négerekről"??


Nagy farkuk van,

büdösek,

kábítószert árusítanak,

van otthon már vagy 4-5 kövér feleségük,

a 60-70%-uk AIDS-es,

szeretik dug*ni a szőke csajokat,

a legtöbb bűnöző közülük kerül ki,

és amelyik közülük a legtöbbre vitte minálunk, az a Fekete Pákó !!


Ezeknek a fényében, nem is értem, hogy a mamád miért nem örül??!!!

2011. aug. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 Tom Benko ***** válasza:
59%
Ez is egy jó példa a sztereotipizálás ártalmasságára. Azért értelmes ember ezen felül tud emelkedni.
2011. aug. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
68%
Ne foglalkozz anyukáddal. Már felnőtt nő vagy,el tudod dönteni,hogy mi a jó neked,ne hagyd hogy beleszóljon az életedbe. Amúgy meg értelmetlen amit csinál. Ha szereted és boldog vagy vele akkor mi a problémája? Beszűkült gondolkodású és előítéletes az anyukád.
2011. aug. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
62%

Ha rendes, tisztességes a fiú, akkor áldásom rájuk! Inkább egy négerrel járjon, akik legtöbbször tanulni vagy dolgozni jönnek Magyarországra, mint egy szipus, drogos cigánnyal...

Anyukádat kérdezd meg, hogy mi a baja tulajdonképpen? Még nem is látta a Párodat, legalább hadd mutathasd be neki!!! Így nem lehet ítélkezni! Én Anyukád helyében megengedném, hogy elhozd hozzánk, sőt, inkább itt legyetek nálam, mint az utcán alapon azt is megengedném, hogy itt aludjon.

Egy barátnőmnek nigériai férje van, őt azonnal elfogadták és megszerették a lány szülei és testvérei.


26/L

2011. szept. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
79%

Boldog lennék és örülnék, hogy van egy értelmes lányom! Sajnos sok primitív ember azt nézi, kinek milyen színű a bőre... Pedig ez nem sokat számít! A családunkban is van egy lány (az unokahúgom), akinek nigériai férje van. A fiú kedves, aranyos, ők nagyon boldogok együtt és szeretetben nevelik a pici "capuccino" babájukat, aki egyenesen csodaszép :)))

Kívánom, hogy anyukád belássa, attól, hogy a barátod nem fehér, még értékes ember, aki téged boldoggá tud tenni!!!!!

2011. szept. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
75%

Kapucsínó gyereketek lesz.

Viccet félretéve, szerintem nincs ebben semmi baj.

2011. szept. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:

Mi anyukádnak a fő problémája ezzel ? Kérdezd meg, hogy tisztán lássatok mindketten.

Elsőnek igaza van !

Semmi köze az emberségnek, hogy milyen a szine.

Viszont sajnos be kell látni a mai napig sokan, mintha kevesebbként értékelnék a feketéket. Lehet ettől fél, mert ő is ilyen sajnos. Ha sok ilyen van, mint anyukád, akkor sajnos ez azzal járhat, hogy elhanyagol majd a családod, barátaid. Gyermekeitek ha lesznek is ebbe a kategóriába kerülnének, hogy kinézik őket. Ezt ő csak a saját szemszögéből képes látni. Ezt kellene valahogy megingatni. Bebizonyítani, hogy sikeres, szeretetteljes, sok rendes barátja van, helytáll az életben. Ezek a fontosak. Sajnos csak a szine miatt azt hiszik sokan, hogy ezek nem történhetnek meg vele, pedig igen ! Manapság ez már azért nem olyan nagy kunszt vegyesen házasodni. Remélem megbékél anyukád, és hagyja magát meglátni a barátod jóságát is.

2011. szept. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:

"a négerek butábbak többi rassznál és erőszakosabbak is"


21 éves félvér lány vagyok. Gimiben osztályelső voltam, legjobb érettségik egyikét tettem. Most egyetemre járok, és segítőszakmába készülök. Ezenkívül versenyszerűen futottam, jó eredményeket elérve.

2012. febr. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!