Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 2 éves kislányom még most sem...

2 éves kislányom még most sem megy rendesen! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már nagyon ideges vagyok,mert elindulni elindult már 18 hónaposan,de a mai napig csak 5-6 lépést megy egyedül,és leül!Orvosnál is voltam már vele,azt mondták nincsen semmi gond vele,majd elindul.De azért most már szerintem nagyon levan maradva,most volt aug.-ban 2 éves!
2011. szept. 10. 22:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Milyen dokinál voltál vele? Talán nem ártana egy szakemberrel megnézetni (ortopédus, gyógytornász, esetleg neurológus)?
2011. szept. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló által leírtakhoz. + kineziológushoz

Szerintem is érdemes lenni felkeresni valamelyiket, lehetőség szerint. Hallgass az anyai ösztönödre és vidd a gyereket valamilyen szakemberhez, aki tényleg komolyan veszi a dolgot.

2011. szept. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Az az igaszság,hogy én be feküdtem vele a kórházba 2 hétre kint Ausztriában,mert itt élünk kint.Mert a kicsikém nagyon keveset evett,és kivizsgáltattam,amit eltudsz képzelni vizsgálatot mindent megcsináltak és semmit nem találtak,az evés most már úgy ahogy rendben van,mert eszeget most már,de még most sem megy rendesen,és vettek tőle utólag vért a kórházban és az izmait nézték meg!De nem találtak semmi bajt!Úgy,hogy én már egyszerűen nem tudom,hogy mire gondoljak mi ez vele,miért nem megy rendesen???
2011. szept. 10. 23:05
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ok, de azért egy neurológiai vizsgálat mégsem ártana. Akár valami olyan is lehet, amit a laborvizsgálatok nem mutathatnak ki.. Azért egy 2 éves gyerek, még ha későn is kezdett járni, már elég stabilan kellene menjen, sőt már futni is tud...
2011. szept. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy már futnia kéne azért vagyok nagyon ideges,csak úgy gondoltam megvárom a 2 éves korát,és ha addig sem indul el,akkor elkell vigyem valami szakorvoshoz,és azt is fogom tenni! Köszi szépen a válaszokat!!!
2011. szept. 10. 23:20
 6/22 anonim ***** válasza:
66%
kinn mennyire elterjedt a dévény torna? itthon ódákat zengenek róla, és nekünk is nagyon sokat segített.
2011. szept. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén,nem tudom,hogy mi ez a dévény torna,de jövőhéten már megyünk egy Professzorhoz aki erre van direkt szakosodva,(a későn induló gyerekekre)Hát nagyon kiváncsi vagyok már,hogy mit fog mondani! Amúgy MRI vizsgálaton már volt a kicsikém,azt nézték meg legelőször,hátha a kis fejében találnak valami de Hála istennek semmit nem találtak,jó volt az eredmény! Genetika vizsgálat is volt már,de ott is rendben találtak mindent!Gyógytornára is jártunk,és azt mondták,hogy nincsen semmi baja.várjak még egy kicsit és elfog indulni!De hát sajnos még most sem megy rendesen.A lakásban 5-6 léőést megy egyedül,és utána leül.Az utcán meg nem nagyon meri elengedni a kezemet!
2011. szept. 11. 14:04
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge a kevés kajától...? Ahogy jobban fog enni, ugy erősödik majd meg szerintem. de doki kell mindenképp!
2011. szept. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Valami szindrómára gyanakodtak? A kinézetén látszik valami? Hány cm? súlya?

Miket eszik és mennyit? vitaminhiány?

2011. szept. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Az orvosunk valami izületi betegségre gyanakodott,de ott is rendben találtak mindent!Enni megeszik mindent,nem válagotatós,csak a mennyiséggel van a gond!Eszik egy nap 5-6-szor.Vitaminhiánya sincs azt már a legelején megnézték.a hossza 80 cm,a súlya pedig 9 kiló.Nagyon picike a kincsem tudom,de egyszerűen nem tudom megtömni!Az ég világon semmi nem látszik rajta,nagyon szép kislány csak vékonyka,és nagyon jó kedvű mindig,kedves mindenkivel nem fél senkitől,nagyon szeret barátkozni!Csupán azért vagyok ideges,mert egy csomó ismerősöm van akinek a gyereke még kissebb is,mint az én lányom,de ők mennek már mind rendesen!!!!Úgy,hogy én nem tudom mi ez???
2011. szept. 12. 20:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!