Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Anyukák! Kislányom 2 hónapos...

Anyukák! Kislányom 2 hónapos nagyon nehezen alszik el napközben tiszta kinlódás, de ha elalszik is nem mélyen és 1-2 óra múlva felébred de éjjel viszont alszik rendesen mitől lehet, tanácsok, módszerek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia


Nincsen ezzel semmi baj, ha éjjel rendesen alszik és napközben is alszik, akkor neki ez egyenlőre elég. Rengeteget fog még változni, az én fiam pl. egy éves soha nem aludt ennyit, mint most.

2010. máj. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
pedig én pont úgy látom, rajta hogy nem elég írtam hogy kinlódás épp most is lefektettem már 1órája és most is felébredt 30 perceket alszik és felébred de akkor se mélyen aludt nem tudom mit csináljak annyira sajnálom szegénykémet hogy nyűgös nagyon és nem tud aludni nappal :-(
2010. máj. 19. 14:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is minden a legnagyobb rendben! :o)

A babák különböznek, és a legritkább az, hogy valaki a "nagykönyv szerint" nyűgösség mentesen tengeti napjait.


Próbálhatod nappal hordozókendőben magadra tenni, esetleg autós gyerekülésben vagy babakocsiban ringatni. Ha egy icipicit javul az idő, kirakhatod babakocsiban az erkélyre, ha van, vagy csak ablakot nyitni fölötte. Az enyémek a friss levegőn egyből bealudtak...


Jó babázást!

2010. máj. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom 10 hetes és ugyan ezt csinálja velem. Tudom milyen rossz érzés van benned, hisz ilyenkor marad minden hátra (főzés, vasalás, teregetés stb). De ott legyen a meló! Járkálok vele, játszom vele, valamivel mindig megpróbálom lekötni, aztán gyorsan kihasználni azt az 1 órát:). Nekik jelenleg ilyen az alvás igényük. Nem tudunk rajta változtatni!
2010. máj. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az enyém is elalszik friss levegőn mi társasházban lakunk áldás ha kiszabadulunk a levegőre, mégis nagyon nehéz ez az alvás dolog de hát akkor nem vagyok egyedül köszönöm a válaszokat , persze még írhatnak akik szintén hassonló cipőben járnak érdekel minden !!
2010. máj. 19. 14:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én nagyobbik lányom ugyanezt csinálta. Az éjszakát már 7 hetes korától átaludta, de nappal egy szemet nem aludt. Már megőrjített, mert semmit nem tudtam csinálni, se házimunka, se pihenés. Egyedül a babakocsi vált be nálunk. Mire rájöttem!!!!!! Mivel ő tavaszi gyerek, elég sokat ki tudtam rakni. Aztán persze alig tudtam vissza szoktatni az ágyba:) De sikerült. Igaz, volt 1-2 sírós elalvása, de nagyon hamar rájött, hogyha beteszem az ágyába, akkor nincs mese, eljött az alvás ideje.

Cumija van? Nem mindenki helyesli, de átmeneti megoldásnak tökéletes.

2010. máj. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunki is ez volt, de mindenki azzal vígasztalt, hogy valószínűleg csak az első 3 hónap ilyen és tényleg, a 12. héten nálunk is mintha elvágták volna!

2010. máj. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!