Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Ha bekakil a kisgyerek az...

Ha bekakil a kisgyerek az óvodában (most kezdte a kiscsoportot) kirakhatják?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem napi rendszerességgel, akkor biztosan nem fogják. De ezek a dolgok szinte mindig az óvónők hozzáállásán és jóindulatán múlnak!
2011. okt. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Ha téged nem zavar, hogy esetleg a szarral együtt csomagolják a ruháját és ki kell dobni, ha nem tudod kimosni, akkor járasd óvodába, törvény szerint NEM RAKHATJÁK KI, tegnap telefonoztam hasonló ügyben a nevelési tanácsadóval és közölték, hogy ha nem szobatiszta akkor is járhat, törvény szerint. Hiába mondják az óvodában, hogy szobatisztának kell lennie, akkor nem igaz. Figyeljenek oda rá jobban, biztos vörösödik, erőlködik, ha kakál, aztán küldjék ki vagy adjanak rá olyankor pelenkát.
2011. okt. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kikötés, hogy csak szobatiszta gyereket vesznek be.
2011. okt. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kikötés, hogy szobatiszta legyen, de 1-2 alkalommal ha előfordul, az nem gond, azért nem teszik ki, főleg így az elején, ha hetekig napi rendszerességgel van, akkor viszont nem járathatod, amíg nem lesz szobatiszta.
2011. okt. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk bármi történt, nem bekakilás, a dajka néni tisztára mosva, megszárítva adta oda a ruhát. Én viszem a gyerekemnek a kaját és minden edénye tisztára van mosva, úgy kapom meg, ha megyek érte.

illetve volt olyan is, hogy bekakilt, amikor még kicsi volt és az udvaron játszottak, az óvó nénik beszélgettek és nem mert odamenni hozzájuk, de ezt nem vették észre, mert onnan vittem el a fiamat. De elmagyaráztam a fiamnak, hogy szólni kell vagy el tud menni egyedül is a vécére és ne törödjön vele, ne törölje ki a fenekét és nincs gond.

2011. okt. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!