Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Van itt valali Hodmezovasarhel...

Van itt valali Hodmezovasarhelyrol akinek hiperaktiv kisfia van?

Figyelt kérdés
a hugom kisfia hiperaktiv. van itt kozuletek valaki aki szivesen baratkozna ,beszelgetne a hugommal a tapasztalatokrol? A gyerekek is osszebaratkozhatnanak? Sajnos nagyon egyedul vannak, a csalad nem erti meg oket en meg kulfoldon elek. szeretnek sgiteni valahogy nekik.
2011. okt. 29. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Én szívesem beszélgetnék vele tapasztalatokról, bár nem HMV-ről vagyok, de Csongrád megye ugyanúgy. Levélben szívesen beszélgetek ha neki így jó. Személyesen nehéz messziről,de néha szoktunk menni oda is.

Csak azért írok, mert látom senki nem írt.

2011. nov. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kedves valaszolo! nagyon kedves ,aranyos vagy hogy irtal de azert keresnek neki hmv.helyrolbaratnot,beszelgeto tarsat hogy a gyerekek is osszebaratkozhatnanak. sajnos levelet meg nekem se ir. nincs turelme hozza,nagyon ki van borulva szegeny. meg az autojat se vezeti mert nem tud koncentralni a vezetesre.total ki van . se ferje ,se munkaja ,van egy 23 eves fia aki meg otthon lakik es o tartja el a csaladot. sajnos nagyon keves a fizuja mindig le vannak maradva szamlakkal stb.... szoval szegeny alig hogy el ,csak a kisfia felnevelese ami erot ad neki. eret gondoltam valakire vasarhelyrol. nekem jol esett irni neked,biztos nagyon rendes ember vagy.tiszta szivembol kivanok neked minden jot ami csak elkepzelheto az eletben. es megegyszer koszonom hogy irtal!!
2011. nov. 1. 23:44
 3/3 anonim válasza:
Az en 5 eves fiam is eleg hiperaktiv. Es en nevelem a szleim segitsegevel. 27F
2017. aug. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!