Ez a lány normális?

Figyelt kérdés
Ha ideges akkor nagyon bedühöng, képes mindenkit kihasználni, és már nagyon rég tartozik nem is kevés pénzzel két barátjának.Tőlem is kért pénzt, és többet adott vissza.A nagyannyával él és a nagyapjával, és úgy beszél velük mind egy utolsó szarral.Az annya nem itt él, mert még kiskorában ide hozatta.Minden pénteken elszökik a pasijához, aki 30 km-re lakik.A suliból kb minden héten 5-10 óráról el lóg cigizni.Jár a diszkóba, és másoktól kunyerál pénzt, minden pasit kihasznál.A suliban jó jegyei vannak, mert másról les a felmérőben, és másról másolja a házit.Szerintem jó eredménye lesz így, ami nem tisztességes azért.
2011. nov. 26. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, de nem értem téged miért zavar. Lehet majd megkomolyodik. Egyébként pedig én sajnálom, mert nem lehet könnyű szegénynek, hogy nem az anyja neveli, valószínűleg ez a probléma oka.
2011. nov. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem zavar.Igazából mikor az annyánál lakott 3 hónapot a nyári vakációban, 6. osztály végén, akkor pasizott be és járt diszkóba első alkalmakkal is.A nagyannya szerint az annya rontotta el.
2011. nov. 26. 17:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Anyja, nagyanyja, ezt így írják.
2011. nov. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Nem hiszem, h bárkin is jogod van számon kérni bármit is, amíg nem tanulsz meg helyesen írni!
2011. nov. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
gondolom te ezt nem tartod normalisnak es igazad is van. valoban nem normalis viselkedes de te most pletykalkodsz! ugye tudod? az se normalis dolog!
2011. nov. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Valóban nincs jogod őt bírálni nem is neked tartozik nem rólad les nem téged zaklat. Szerintem te szimplán féltékeny vagy rá mert nem olyan vagy ennyi az egész. Nézz magadba és tanulj meg írni.
2011. dec. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

kérdező te IRIGY vagy, mert ennek a bizonyos valakinek van élete, te meg otthon unatkozva gyakorizol.

nem, nem kell a kifogásod így van és kész :)

2011. dec. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát sajnos de talán igaza van az utolsó válaszadónak de ha lehetne mégsem fogadnám el az életét.. inkább jó vagyok így, még akkor is ha nem vagyok olyan népszerű mint ő
2011. dec. 7. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!