Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 16 hónapos a kisfiam de még...

Dyna0912 kérdése:

16 hónapos a kisfiam de még midig nem alusza át az északát. Mit tegyünk? Van 2-3 vagy többször is felkell szópik de már csak ha felkell hajnalban.

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam 13 hónapos, én azután határoztam el, hogy ez így nem mehet tovább,miután egy éjszaka 7x ébredt, szinte 2 óránál többet ne audtunk egyhuzamban...ez kb 2 hete volt.Azóta mikor ébred cumit kap, vagy vizet.Persze tiltakozott ellene, de a 2.éjszaka már tök jó volt, most 1x ébred hajnalban, utána alszik 6-7 ig,nálunk ez már nagy szó!
2011. nov. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fiamat 17 hónapos korában választottam el éjszakára, látványosan javult: akkor már csak 2-3-szor ébredt. 2 éves múlt, amikor többször aludta át az éjszakát, mit nem.
2011. nov. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
16 hónapos a kisfiam, de még mindig nem alussza át az éjszakát.Mit tegyünk?Van,hogy 2-3 alkalommal,vagy többször is felkel,szopik.Már csak akkor szopik, ha felkel hajnalban.
2011. nov. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálj adni neki vizet, cumit, fordítsd meg, süssögj rá. Lehet, hogy csak rászokott erre, nagyon könnyen megteszik. De le is szoknak. Mi kislányunk 3 éves koráig sokszor felkelt, de nem éhes volt, csak melege volt, cumi baja volt, meg kellett fordítani s ilyesmik. Ő vissza is aludt hamar. Próbáld könnyen leszerelni, minél csöndesebben, nem piszkálva, de tudja, hogy ott vagy. Lehet csak ennyi kell ám neki. Én is csináltam, hogy csak mondtam, hogy itt vagyok,itt van anya, és már aludt is tovább.
2011. dec. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!