Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hiperaktív gyermeked hogy...

Hiperaktív gyermeked hogy viselkedik?

Figyelt kérdés

Leírnád egy napotokat?

Milyen csecsemő volt?

Milyen volt 3 évesen? Társaival hogy viselkedik?

Mennyit beszél?

Ha van kistestvére, hozzá hogyan viszonyul?

Diagnosztizált gyerekekre lennék kíváncsi.

köszönöm a válaszokat


2011. dec. 12. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Csecsemőként nem volt vele semmi különös. Óvodában sem. Talán annyi hogy néha agresszív volt, illetve nem tudom ez mennyire fontos de későn kezdett el beszélni. Na most viszont egyfolytában beszél, szó szerint megállás nélkül ébredéstől lefekvésig. Nem is tudom hogy bírjuk, borzalmas...van testvére aki nagyobb nála, vele semmi gáz, talán vele érti meg magát legjobban, nagyon jól elvannak egymással. Most iskolás. Agresszív, öntörvényű, rosszul tanuló. Soha nem tudja miről van szó, soha nem tudja mit kell csinálni az órán. Énekel kiabál, a társait nem hagyja figyelni. Néha olyanokat csinál ami teljesen érthetetlen és ijesztő. Oldalakon keresztül tudnék mesélni.
2011. dec. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat

3évesen nem tapasztaltál dühkitörést, hisztériát, rohanást ész nélkül, agresszív viselkedést? Tök átlagos volt? Éjjel aludt? Játszótéren cuki volt? Mesét nézi csendben? Vagy milyen?

Fiam nemrég kezdett beszélni, de már most nem tudom lelőni. Épp 3 éves. Ővele nagyon nehéz.

Ha még írnál egy-két példát kisebb korából, azt megköszönném. Vagy a jelenből. Hogy derült ki mégis a baj?

2011. dec. 12. 16:01
 3/4 anonim ***** válasza:
3 évesen átlagos volt. Talán az volt nem átlagos benne hogy nem nagyon akart beszélni. Mintha az űrből jött volna úgy "beszélt". Borzalmas érzés volt.De nem volt agresszív, az alvással és az evéssel voltak problémák de ennek nem tulajdonítottam különösebben nagy jelentőséget. A kirívó dolgok 5,5 évesen kezdődtek. Most nyolc éves.
2012. jan. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja a baj úgy derült ki hogy iskolás lett és azóta pokol az életünk.
2012. jan. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!