Kellene aggódnom?

Figyelt kérdés
2,5 éves kisfiam még nem sokat beszél.Sok szót mond,de nem mindegyiket ejti ki tisztán és csak néhány tőmondatot mond.Sokat halandzsázik.Bölcsibe nem jár,mert itthon vagyok 1éves kistesóval.
2011. dec. 13. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg ezzel még nincs gond.
2011. dec. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Unokanővérem kisfia pont így volt mint a tied.Most már 3 éves és beszél rendesen de fél éve még csak halandzsázott.

Ne aggódj!

2011. dec. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit nem mondjak, a 3,5 évesem is halandzsázik mikor utánozza a kicsit, pedig ő tud beszélni!!
2011. dec. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Van egy logopédus anyuka, aki felajánlotta a segítségét a témában itt a gyk-n. Szerintem az eddigi kérdések-válaszok is megnyugtathatnak, de kérdezhetsz is tőle, ha gondolod.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2011. dec. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igaz, én még gyerek vagyok, de én vagy 4 éves koromig nem szóltam semmit, csak mutogattam, aztán meg mindenki meg minden Lala volt =) De szerintem ha úgy látod hogy nagyon nem megy neki a beszéd (5-6 korban sem), akkor az én véleményem hogy vidd el logopédushoz.
2012. jan. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!