Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Önkéntes segítőt kisiskolás...

Önkéntes segítőt kisiskolás mellé hogy lehet találni?

Figyelt kérdés

A húgom egyedül nevel 3 gyereket, mert meghalt a férje. Tudja valaki honnan lehetne szerezni valakit, aki az apja halála miatt fejlődésben visszamaradt 7 éves gyerekével tudna foglalkozni??? Önkéntes kéne, mert nehéz anyagi helyzetben van.

Köszi előre is!!!


2012. jan. 20. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Az iskolában kellene érdeklődnie, esetleg a családsegítőnél. De ha valóban visszamaradott, akkor az iskolában fejleszteniük kellene ingyen és bérmentve.
2012. jan. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az okés, küldik is majd, jövőre fog járni, de addig is fejleszteni kéne, és jó lenne mellé olyan valaki, aki önkéntes, ért hozzá, régen voltak apácák, vagy olyan valaki, aki szívesen segít. Biztos létezik ilyen. Köszi a választ.
2012. jan. 20. 15:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a Segíts Otthon Alapítványról tudok akiknél pont ilyen emberek segítenek! Nálunk is önkéntesek, nekem ikreim vannak és azért mert segítségem az nincs. Ők ingyenesek viszont csak heti egy alkalommal jönnek pár órára...de az is jobb, mint a semmi. Medvey Judit, medveyj@freemail.hu Írj neki a problémádról hátha van most önkéntesük! Remélem segítettem!
2012. jan. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Azt nem tudom, hogy fejlődésben visszamaradt gyermek esetében tudnak e segíteni ill. van e ilyen önkéntesük.
2012. jan. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, írok neki, hátha!
2012. jan. 20. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!