Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 7 éves a kislányom és még...

7 éves a kislányom és még mindig velem alszik mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem az apukájával nevelem 3 éve májusban születik az öccse. Nagyon szemtelen flegma és ráadásul rosszul tanul!!! :-(

Könyörögni kell neki mindenért mindent megigér és semmit nem tart be!!! Mit tegyek kétségbe vagyok esve nagyon!!!!


2012. febr. 20. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt írd le normálisan, így nem lehet érteni. Mi köze ennek ahhoz, hogy veled alszik? Öccse lesz májusban, vagy 3 éve született? 3 éve mentetek szét?


7 éves, NEKED kell őt nevelni és nem fordítva. Az van, amit te mondasz. Beszélj, törődj, foglalkozz vele sokat. Az apuka tartja vele a kapcsolatot, milyen a viszonyuk?

2012. febr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik nem vagy túl következetes. A gyerekkel egy ágyban aludni már egy rossz szokás szerintem. Igaza van az előttem szólónak, Neked kell őt nevelned, nem neki irányítania Téged. Ez csak rosszabb lesz, jobb gatyába rázni a gyereket..
2012. febr. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt azért így nagyon nehéz megválaszolni, mert semmit sem tudunk rólad. Lehet, hogy nem vagy következetes. Lehet, hogy nagyon le vagy terhelve, és kevés idő jut rá. Lehet bármi oka, hogy csak a figyelmedet akarja felhívni. Én azt mondanám, hogy keresd fel a családsegítőt, az ingyenes és néha jó az, ha külső szemmel elmondják, hogy mit látnak problémának a kapcsolatodban a lányoddal, mert van, amit a szülő nem vesz észre. Veszíteni nem veszíthetsz.
2012. febr. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem kell vele foglalkozni, Én is a szüleimmel alszom!

26/F

2012. febr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg és ne vádold magad, nem azért flegma mert Veled alszik! Nagyon nehéz lehet neki, gondolj bele, nincs veletek az apukája, másik férfival kell osztoznia rajtad és ráadásul testvére érkezik. Nehéz ezt feldolgozni, lehet, hogy segítség nélkül nem is fog menni. Én most ebben a helyzetben hagynám, hogy velem aludjon, ha pont most teszed külön, rosszabb lesz, méginkább úgy fogja érezni, hogy elveszít. Kicsit még várjatok, ha megszületik a kicsi és belerázódtok az új hétköznapokba, akkor próbálkozzatok finoman külön altatni. Addig is próbálj minél többet csak vele lenni, érezze, hogy attól, hogy testvére lesz őt ugyanúgy szereted.
2012. márc. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!